Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ’DEN İHALEYE DAVET KENTSEL DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

Bu haber 08 Ağustos 2018 - 12:23 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ’DEN İHALEYE DAVET KENTSEL DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kazım Karabekir Mahallisi’nde e blok da 72 daire ile 3 dükkan yapımının ihale ile yaptırılacağını söyledi.

72 daire ile 3 dükkânın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine istinaden açık teklif usulü ile yaptırılacağını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi de semtler hızlı, modern ve sağlıklı olarak hızla dönüşüyor. Bu ihale ile hem kentsel dönüşüm gerçekleştiriliyor hem de mülk sahipleri ile ekonomiye ve istihdama destek verilmiş olunuyor. Halka açık, şeffaf ve basın önünde gerçekleştirilen ihaleler ile aynı zamanda planlı yerleşime de destek sağlanmış olunmaktadır“ dedi.

72 daire ve 3 dükkândan oluşan e blok inşaat ihalesinin 14 Ağustos 2018 tarihinde yapılacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bu tür ihaleler ile ekonominin de canlandırıldığını çünkü inşaat sektörünün ekonominin ve istihdamın lokomotifi olduğunu kaydetti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA