googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ’YE BOZOK DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Bu haber 31 Ocak 2019 - 11:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.
MELİKGAZİ’YE BOZOK DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç Bölgesel ve Yerel Kültür Dernekleri Önemsiyoruz”dedi.

Bozok Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Prof.Dr. Kuddusi Erkılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, Sivil toplum Kuruluşlarına yapılan hizmetler ile yatırımlar için teşekkür ettiler.

Aynı kültür ve değerleri taşıyan bireylerin bu tür yardımlaşma ve dayanışma dernekleri ile birlik ve beraberliğin amaçlandığını belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ”Bölgesel ve yerel kültür derneklerini önemsiyoruz. Çünkü bu Anadolu’nun özünde kültür zenginliği bulunmaktadır. Özellikle günümüzde bu değerler daha iyi anlaşılmaktadır. Kayseri belediyecilik modeli hizmet anlayışı içerisinde kültür ve toplum değerlerine önem veren her türlü çalışmaya ve etkinliği destek oluruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gerek tarihi misyonu itibariyle, gerekse vatanını milletini seven, birliğin beraberliğin sevdalısı olan kardeşlerimize hizmetin en iyisini vermek için çalıştıklarını ve birlik beraberliğe vesile olacak bu güzel organizasyonda hemşerilerimiz ile birlikte olacaklarını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER