Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan merkez Camii’nde öğle namazı sonrası vatandaşlar ile sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Mimarsinanlılar Kayapul ve Dere mahallesinin  çevresini gezerek belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan  çarşı esnafı ve halk ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Memduh Büyükkılıç; “Semtleri gezerek hem belediye çalışmalarını yakından takip ediyor hem de bölge halkı ile sohbet etme imkanı buluyorum. Mimarsinan  Mahallesi adeta belediyemizin hizmet yağmuruna tutulan bir yeridir. Son üç yıldır yapılan yatırımlar ile bu bölgeler şehirli olmanın ve büyükşehir de yaşamanın farkına vardılar. Daha doğrusu Melikgazili olmanın farkını yaşıyorlar” diye konuştu. (Kurum Haber)

MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, MİMARSİNAN  HALKI  İLE BAYRAMLAŞTI

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan merkez Camii’nde öğle namazı sonrası vatandaşlar ile sohbet ederek bayramlarını kutladı. Mimarsinanlılar Kayapul ve Dere mahallesinin  çevresini gezerek belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan  çarşı esnafı ve halk ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Memduh Büyükkılıç; “Semtleri gezerek hem belediye çalışmalarını yakından takip ediyor hem […]

25 Ağustos 2018 'da eklendi ve 36 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA