AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZDEN’DEN 23 NİSAN MESAJI

AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZDEN’DEN 23 NİSAN MESAJI

5 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYİP ERDOĞAN KAYSERİ’DE

5 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYİP ERDOĞAN KAYSERİ’DE

KUDER’DE  DIŞ TİCARET SEMİNERLERİ

KUDER’DE DIŞ TİCARET SEMİNERLERİ

KTB BAŞKANI BAĞLAMIŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

KTB BAŞKANI BAĞLAMIŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

KAYSERİ ERCİYESSPOR- YENİ ORDUSPOR :0-10

KAYSERİ ERCİYESSPOR- YENİ ORDUSPOR :0-10

MERAL AKŞENER: KAYSERİ FARKINI GÖSTERDİ
MERAL AKŞENER: KAYSERİ FARKINI GÖSTERDİ

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener, “Kayseri farkını gösterdi. Burada bir düğün yapıyoruz. Diğer şehirlerin işi bundan sonra zor.”dedi. “Kayseri Seninle gurur duyuyor” tezahüratları inleyen kadir Has’ta Akşener, “Hoş geldiniz Şerefler getirdiniz. Biz 4 aylık bir partiyiz. 47 ile gittik. Kuramazlar dedikleri partiyi kurduk. Yapamazlar dediklerini yaptık. Allah’ın izni ile yapılacak olan ilk seçimde en […]

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener, “Kayseri farkını gösterdi. Burada bir düğün yapıyoruz. Diğer şehirlerin işi bundan sonra zor.”dedi.
“Kayseri Seninle gurur duyuyor” tezahüratları inleyen kadir Has’ta Akşener, “Hoş geldiniz Şerefler getirdiniz. Biz 4 aylık bir partiyiz. 47 ile gittik. Kuramazlar dedikleri partiyi kurduk. Yapamazlar dediklerini yaptık. Allah’ın izni ile yapılacak olan ilk seçimde en büyük alternatif biziz.Hem Cumhurbaşkanlığı, hem de iktidarı alacağız.1.5 Yıl önce burada sizlerle buluşmuştum. 1 Kasım’dan sonra demokrasi mücadelesini sürdürüyoruz. Tek isteğimiz Demokrasinin tam ve kamil olarak uygulanmasıdır.İktidar üzerimize çullandı. İyi ki biz bu yola çıkmışız. Şimdi son söz olarak Türküm diyemeyenlere inat. Ne Mutlu türküm” şeklinde konuştu.
Öte yandan Kayseri milletvekili Yusuf Halaçoğlu’nunda katıldığı İYİ Parti Kayseri Olağan 1. kongresinde kurucu il başkanı Hüseyin Tekin ve Orhan Köksal’ın listeleri yarıştı.
İYİ Parti Kayseri Olağan 1. Kongresi, parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katılımıyla gerçekleşen, fuar alanı kongre merkezinde müthiş kalabalık vardı.
Kongreye gelen vatandaşları sıkı güvenlik alan polisler tarafından dikkatli aramayla kongre merkezine girdiler.
Program öncesi iyi parti genel başkanını beklerken, simitçi su satanlar para kazanmada şanslı idi, İyi partiler salona girmeden birbirleriye sohbet ederken kongre merkezine ellerinde Türk bayraklarıyla çocuklarıyla gelenler olmuştu.
Yeni partinin yeni insanları birçok partide görev alanları yüzler vardı, bunlardan MHP, CHP, ANAP, DYP aynı sıralarda birlikte idiler. Bu söz konusu partililer İyi Parti Kayseri milletvekili Yusuf Halaçoğlu Pınarbaşı belediye başkanı Dursun Ataçın arkasında yer almışlardı. YÜKSEL KALKAN

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz