Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MEŞE İNCELEME VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU 

Bu haber 25 Kasım 2018 - 15:00 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
MEŞE İNCELEME VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU 

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe Kayseri’de inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Sağlık Bakan Yardımcısı Meşe’ye inceleme ve değerlendirme ziyaretlerinde İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli eşlik etti. 
İlk olarak Kayseri Şehir Hastanesinde giden Sağlık Bakan Yardımcısı Meşe ve İl Sağlık Müdürü Benli burada Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik ve hastane idarecileri ile görüştü. Görüşme sonrası Kalp Damar Hastanesi Kardiyovasküler Cerrahi Kliniğini yerinde inceleyen Bakan Yardımcısı MEŞE, incelemeler sırasında serviste yatan hastalara da geçmiş olsun temennisinde bulunarak hastane hakkındaki görüşlerini aldı. 
Kayseri Şehir Hastanesinin ardından Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine geçen Bakan Yardımcısı Meşe, Hastane Başhekimi Dt. Ahmet Kuzu ile görüşerek hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında görevli personel tarafında “22 Kasım Diş Hekimleri Günü” için hazırlanan pastayı da kesen Bakan Yardımcısı Meşe doktorlar ile bir müddet sohbet ettikten sonra hastaneden ayrıldı. 
Bakan yardımcısı Meşe Ziyaretlerin ardından Kayseri Devlet Hastanesi GETAT Merkezi Konferans Salonunda Aile Hekimleri ile buluştu. Burada Halk Sağlığı Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Hüseyin İlter’in yaptığı sunumun ardından, Aile Hekimleri ile sahaya yönelik konular hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA