AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ
MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir, Mehmet Özmen, İsa Ferah ve Emine Avşar seçim çalışmasında Devlet Su İşleri (DSİ) 12. Bölge Müdürlüğü, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kayseri Şube Müdürlüğü ile kentin önde gelen seyahat firması SÜHA Turizm’i ziyaret etti. Samimi ve sıcak ilgiyle karşılanan Adaylar, görevleri başında ziyaret ettikleri personelle tek tek tokalaşarak sorunlarını […]

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir, Mehmet Özmen, İsa Ferah ve Emine Avşar seçim çalışmasında Devlet Su İşleri (DSİ) 12. Bölge Müdürlüğü, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kayseri Şube Müdürlüğü ile kentin önde gelen seyahat firması SÜHA Turizm’i ziyaret etti. Samimi ve sıcak ilgiyle karşılanan Adaylar, görevleri başında ziyaret ettikleri personelle tek tek tokalaşarak sorunlarını ve taleplerini dinledi.

24 Haziran seçimlerine 5 gün kala seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Adayları, ilk ziyaretini DSİ 12. Bölge Müdürlüğü’ne gerçekleştirdi. Nezaket ziyaretine Milletvekili Adayları İsmail Özdemir, Mehmet Özmen, İsa Ferah, Emine Avşar ve MHP İl Teşkilatı yetkilileri katıldı.

Bölge Müdürü Okan Bal’ı makamında ziyaret eden adaylar, DSİ’nin Kayseri’deki çalışmaları hakkında bilgiler alarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Bölge Müdürü Bal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Adaylarına başarılar diledi.

MHP Adayları, Bölge Müdürlüğü ile Şube Müdürlüklerinde çalışan personeli de ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar ve başarılar dilediler.

Kayseri’de her türlü analizlerin yapıldığı DSİ Kalite Kontrol ve Laboratuar Şube Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Adaylar, başta Kayseri olmak üzere Yozgat, Nevşehir, Kırşehir’e hizmet veren laboratuarı yakından inceledi, cihazlar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Milletvekili Adayları daha sonra Toprak Mahsulleri Ofisi Kayseri Şube Müdürlüğüne geçerek personele nezaket ziyaretinde bulundu.  Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, yaptığı açıklamada “ DSİ 12. Bölge Müdürlüğümüz ile Toprak Mahsulleri Ofisi Kayseri Şube Müdürlüğümüzde çalışanlarımızın sıcak ilgisini gördük. Çalışan arkadaşlarımızın sorunları ve taleplerini dinledik. Taşeron işçiliği konusunda hala sıkıntılar yaşanıyor. Arkadaşlarımızın sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız ve sorunların takipçisi olacağız” dedi.

MHP Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Kayseri’nin önde gelen seyahat firması olan SÜHA Turizm şirketinin Özel Terminalini de ziyaret ederek çalışanları ile biraraya geldi. Toplantı salonunda açıklamalarda bulunan  Adaylar, 24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili seçimi ve Cumhur İttifakı’nın Türkiye için önemine vurgu yaptı. Toplantının soru, cevap kısmında söz alan firma yetkilileri, Korsan taşımacılık, Akaryakıttaki ÖTV ve Kayseri Otogarında yaşanan sıkıntılarını dile getirdi.

Taşımacılık sektörünün vergilerden dolayı bitme noktasına geldiğini belirten firma yetkilileri “3-5 yıl öncesine kadar 600 tane firma vardı, 300 firmaya düştü. Otobüs sayıları keza öyle Kayseri’ye yeni otobüs girmiyor. Alamıyoruz, gitgide batıyoruz. “ diye konuştu.

Milletvekili Adayı Özdemir, firma yetkililerine Kayseri Otogarındaki son durumu sordu. Yetkililer otogarda yaşanan sıkıntılardan dert yanarak, “ Kışın terminalin içerisi çok soğuk oluyor. Ayakçı tamamen başını almış gitmiş durumda. Türkiye’nin en kötü yeri Kayseri Terminalidir. Polis görevini yapmıyor. Diğer illerimizde otogar dışında yolcu indirip bindirilmezken Kayseri’de bu mümkün. Akşam saat 20.00’den sonra bütün uzun yol otobüsleri otogarın yanında yolcu alıp, indiriyor.  Bu firmalar bizle de rekabet yaparlar. Bunlar Otogar parası ödemezler” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Adayları sorunları tek tek not alarak çözüm noktasında yetkililerle görüşeceklerini ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi. (Kurum Haber)

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz