VE… KUPA’DA RAKİBİMİZ….ANTALYASPOR

VE… KUPA’DA RAKİBİMİZ….ANTALYASPOR

BÜYÜKKILIÇ’IN ENİŞTESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BÜYÜKKILIÇ’IN ENİŞTESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

MOBİLYANIN “SİLİKON VADİSİ” KAYSERİ’DE AÇILACAK

MOBİLYANIN “SİLİKON VADİSİ” KAYSERİ’DE AÇILACAK

BEDİR: HESABIMIZA, KİTABIMIZA, TAKIMIMIZA BAKAR VE GEREKENİ YAPARIZ

BEDİR: HESABIMIZA, KİTABIMIZA, TAKIMIMIZA BAKAR VE GEREKENİ YAPARIZ

MHP KOCASİNAN TEŞKİLATINDAN İKİ ÜYE İHRAÇ EDİLDİ
MHP KOCASİNAN TEŞKİLATINDAN İKİ ÜYE İHRAÇ EDİLDİ

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, iki üyelerini ihraç ettiklerini açıkladı. MHP İl Başkanlığında yapılan basın toplantısında konuşan Başkan Hacı Ali Doğan, 25 Ekim’de yeni kurulacak partiye gideceklerine dair açıklamalarından dolayı, Disiplin Kurulu’nun aldığı karar doğrultusunda, Seyfi Coşgun ve Metin Cihan’ın partiden ihraç edildiğini duyurdu. Kocasinan İlçe Teşkilatında ve parti içerisinde, bu türden ayak […]

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, iki üyelerini ihraç ettiklerini açıkladı.
MHP İl Başkanlığında yapılan basın toplantısında konuşan Başkan Hacı Ali Doğan, 25 Ekim’de yeni kurulacak partiye gideceklerine dair açıklamalarından dolayı, Disiplin Kurulu’nun aldığı karar doğrultusunda, Seyfi Coşgun ve Metin Cihan’ın partiden ihraç edildiğini duyurdu.
Kocasinan İlçe Teşkilatında ve parti içerisinde, bu türden ayak oyunlarına müsaade etmeyeceklerini belirten Hacı Ali Doğan, “Bizim omuzlarımız sadece ama sadece Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında, ülküdaşlarımızla yan yana yürümekten nasırlaşacaktır.Türk milliyetçilerinin lideri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partimiz ve teşkilatlarımız hakkında dedikodu yapan, ikilik çıkarmaya çalışan kimseye fırsat vermeyeceğiz. Bu doğrultuda disiplin kurulumuzun almış olduğu karar Gereğince Seyfi Coşgun ve Metin Cihan partimizden ihraç edilmişlerdir. alınan bu kararın fitne-fesat heveslilerine ders olacağını düşünüyor, Ülkücülüğün yalnızca MHP çatısı altında olduğunu, tek liderimizin de bilge lider Devlet Bahçeli olduğunu hatırlatıyorum” diye konuştu.
Son günlerde medyada yer bulan ‘MHP’de istifalar olacak’ şeklindeki haberleri, fitne çabaları olarak niteleyen Başkan Hacı Ali Doğan, “MHP kimsenin şov yapacağı, kendisini teşkilatın ve partinin önünde göstereceği, ortada ve alenen bir parti değildir. 48 yıllık şerefli mazisi olan, devlet politikalarına yön veren, 5000 şehidi bulunan, gözü yaşlı anaların ve bacıların duası üzerine olan siyasi bir oluşumdur.
Milliyetçi- Ülkücü Hareketin partisi MHP, lideri de Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’dir. Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensuplarının oylarıyla, Milliyetçi Hareket Partisinde görev yapma şerefine nail olan kişiler siyasi hayatına MHP’de devam etmelidir. Son günlerde bazı basın yayın organlarında MHP çatısı altında siyaset yapan kimi kişilerin partimizden istifa edeceği belirtilmektedir. İstifa gibi bir durumu düşünenler varsa kendilerine tavsiyem, sadece MHP’den değil, MHP sayesinde üstlenmiş oldukları tüm görevlerinden istifa etmeleridir. Ülkücüler kendisini dev aynasında gören karakterlere değil; ‘davam, onurum, sadakatim’ diyerek gönül verdikleri MHP’ye oy vermişlerdir” ifadelerini kullandı.(İHA)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz