Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MHP MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MEHMET ÖZMEN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu haber 29 Ekim 2018 - 14:07 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.
MHP MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MEHMET ÖZMEN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI  MEHMET ÖZMEN’İN BASIN AÇIKLAMASI;  31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler SeçimindeKayserimizin güzide ve en büyük ilçesi olan Melikgazi Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı açıklamak üzere huzurlarınızdayım.

Bugünün Yüce Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıldönümü olması münasebetiyle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere; vatanın varlığı, birliği, dirliği uğruna canları ve kanlarını gözlerini kırpmadan feda eden tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde saygı, şükran ve minnetle eğiliyor, Cenabı Hak’tan rahmet niyaz ediyorum.

Demokratik sistemlerde egemenliğin yegâne sahibinin millet olduğunu, siyasi iktidarların meşruiyet kaynağının ise milli iradeye dayandığını bilen ve bu anlayışa yürekten inanan bir kardeşiniz olarak; demokratik sistemlerin vazgeçilmezlerinden biri olan siyasi partilerin ülkemizi yönetme istek gaye ve çabalarının meşruiyet kaynaklarından birinin de milli irade (millet iradesi) olduğunu düşünüyorum.Ülke ve şehrimizi yönetme teşekküllerinde ve karar alma süreçlerinde müracaat edeceğimiz tek mercii partimizin yetkili organları ve Yüce Türk Milleti’dir.

Bu anlayış ve inançla aday adaylığımız öncesinde partimizin ve şehrimizin hafızası olan büyüklerimiz, geçmiş dönemlerde ülkemize ve şehrimize hizmet etmiş ağabeylerimiz, parti ve ocak teşkilatlarımızda görev almış dava arkadaşlarımız, kadın kollarında emek vermiş değerli hanımefendiler, üyelerimiz ve genç ülküdaşlarımızla ve ailem ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda belediye başkanlığı yapma bilgi ve tecrübesinin yanında;yirmi yıllık turizmci birikimi olan ve daha da önemlisi sizlerden aldığımız güç ve destekle başaracağımıza inanarak Melikgazi Belediye Başkanlığı Aday Adayı olmaya karar verdik.

Mevla utandırmasın!

Melikgazi’mizi, ülkemizin en modern ve yaşanılır ilçesi yapma hedefine yürümeye kararlı olan tüm hemşerilerimizi bizzat destek, fikir ve duaları ile bize katılmaya ve katkıda bulunmaya davet ediyorum.

Kazananın Kayserimizin, Melikgazi ilçemizin olacağı bu mücadelede bitmez tükenmez bir enerji, yılmaz bir inanç, asla değişmeyecek bir tutkuyla hedefe ulaşacağımızdan hiç ama hiç kuşkum yok!

Gaye bir, hedef bir, inanç bir, iman bir!

Şehrimizin istediği değişimi hep birlikte başaracağız!

Allah yar ve yardımcımız olsun, Saygılarımla. MEHMET FATİH KAYMAZ

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA