TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Özvatan ilçesinde seçmenlerle biraraya geldi. MHP’nin 24 Haziran’da yeniden şahlanacağını belirten Özdemir, Bu seçimde Türk milletinin varlığı birliği noktasında düşmana güçlü bir mesaj vereceğiz” dedi. Felahiye İlçesi’nin ardından Özvatan’daki seçim gezisine katılan Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti. Kaymakam Menderes Topçuoğlu ili görüşün Özdemir, […]

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Özvatan ilçesinde seçmenlerle biraraya geldi. MHP’nin 24 Haziran’da yeniden şahlanacağını belirten Özdemir, Bu seçimde Türk milletinin varlığı birliği noktasında düşmana güçlü bir mesaj vereceğiz” dedi.
Felahiye İlçesi’nin ardından Özvatan’daki seçim gezisine katılan Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti. Kaymakam Menderes Topçuoğlu ili görüşün Özdemir, ilçe hakkında bilgiler aldı. Belediye Başkanı Halit Demir’i makamında ziyaret eden Özdemir, Güneş Enerjisi Santrali (GES) projesi ile yufka üretim tesisinin Özvatan’ın kalkınmasına önemli katkılar yaptığına vurgu yaptı.
Daha sonra ilçe emniyet müdürlüğünde görev yapan polis memurlarına başarılan dileyen Özdemir, ilçe merkezinde bulunan esnafla buluştu. Özvatanlılar, Kayseri’nin özevladını bağrına basarak yoğun ilgi gösterdiler.
RAMAZAN PİDESİ YAPTI
İlçedeki bütün esnafları tek tek ziyaret ederek selamlaşan Özdemir, ramazan pideleri yapan bir fırına geçti. Burada fırın başına geçen Özdemir, iftarlık pideleri kürekle fırına verdi. Milletvekili Adayı Baki Ersoy’la birlikte taş fırında ekmek pişiren Özdemir, oruçlu iken bu ateşin karşısında pide yapmanın zor olduğunu söyledi.
Milletvekili Adaylarının da katıldığı seçim gezisinde Özdemir, Özvatan’ın meşhur Şelalesi önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediye Başkanı Halit Demir’in ev sahipliğinde iftar yemeğine katıldı.
MHP İl Başkanı Serkan Tok, Özvatan İlçesi’nde yapılan iftar sonrası Çınaraltı Sohbet evinde vatandaşlara hitap etti. Başkan Tok, ilk olarak milletvekili adaylarını tek tek tanıttı.
Milletvekili Adaylarından 10’ncu sırada bulunan Veli Oğuzhan Öztürk’ün Kayseri’nin en geç adayı olduğunu belirten Tok, “Buda Kayseri Teşkilatlarının başarısıdır. Bugün 18 yaşında bir evladınız. Kolay değil. Niye kolay değil Çünkü; Daha Türkiye nedir, Dünya nedir, siyaset nedir bilmez iken bugün sizin milletvekili adayınız olarak karşınıza çıkmıştır. “ dedi.
“TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ YOL AYRIMINI OLUŞTURACAK SEÇİM”
Türkiye’nin 24 Haziran’da çok önemli bir yol ayrımından geçeceğini belirten İl Başkanı Tok, “Sürekli televizyonlarda bir manipüle, bir olumsuz hava ile seçim 15 Temmuz’un intikamını almaya çalışan dış güçlerin oyunu ile karşı karşıya. Bu seçim süreci içerisinde önce 15 Temmuz’da devletimize saldıran, milletimizi bölmeye çalışan, hain dışarı uzantılı Fetöcüler bunu başaramayınca 2 yıl içerisindeki olaylara bir bakın. Başaramadıkları zaman nereye saldırıyorlar bugün. Ekonomiyle saldırıyorlar. Hepimizin borcu var, bir şekilde bu ekonomik krizi beraber yaşıyoruz. Bizde Suriye olmamak için bu Dolar ve Euroya dur diyeceğiz. Niye 1 ay önce artmıyor da bugün artıyor. Seçim var. O yüzden bu manipüle hareketlerine inanmayacaksınız, İnandırmayacaksınız, hiçbir şekilde müsaade etmeyecek Cumhur İttifikanı önce Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanını seçeceksiniz. Aynı zamanda da Milliyetçi Hareket Partisi’nin bütün milletvekillerini seçeceksiniz ki bende 10’nda 10 diyorum bana diyorlar ki niye olmasın. Ya 15 Temmuz’un olacağını 14 Temmuz’da kim biliyordu. Bende diyorum ki 10 tane vekil adayım burada 10’nu da seçeceğim. Bugün siyaset zamanı değil. Bugün yüce Türk Devletine sadakat zamanıdır. Yüce Türk Milletine vefa zamanıdır. Sadakat ile vefa bizim kadrolarımızda, oy verme hakkı sizlerdedir. “ diye konuştu.
ÖZDEMİR : 24 HAZİRAN’DA YENİDEN ŞAHLANACAĞIZ
Özvatanlılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Milletvekili Adayı Özdemir’de “Bugün bizleri bağrınıza bastırdınız, mutlu ettiniz, şereflendirdiniz, gururlandırdınız ve onurlandırdınız. Bir ramazan günü oruç ağızlarla buraya geldik. Milletimizle kucaklaşmak için geldik. Milletimizle hasbihal etmek, hasret gidermek için geldik. İşin açıkçası bundan fazlasını bizlere yaşattınız. Hepinize şükranlarımızı arz ediyoruz.” diye konuştu.
Özdemir açıklamasında 24 Haziran’ın önemine değindi, mühür elinizde karar sizin dedi. Özdemir şunları söyledi. “Şunu bilmemiz gerekiyor. Her seçim önemlidir. Her seçim kendi şartlarında kendi koşullarında büyük öneme ve değere sahiptir. Ancak 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler, Türk milletinin varlığı ve birliği noktasında dahası bin yıldan daha fazla süre bu topraklarda yaşama irademizi gösterme noktasında sadece dosta değil, düşmana da vereceğimiz güçlü bir mesaj olması itibariyle son derece önemlidir. Türk milleti tarihin her döneminde ağır imtihanlarla karşılaştı. Büyük başarılar elde ettiğimiz zamanlarda bile biz aslında ağır imtihanlardan geçtik. Şimdi bu sürece gelinceye kadar da yaşadığımız koşullara dikkat buyurun hiçbir dünya ülkesi aynı şartları yaşamıyor. Bu topraklar farklı topraklardır. Anadolu farklı bir vatandır. Ama Anadolu’da yaşamının da bir bedeli vardır. Biz bin yıldır bu topraklarda yaşamanın bedelini ödüyoruz. Hürriyet ve İstiklal’den başka bir idealimiz ve amacımızda yok. Milliyetçi Hareket Anadolu’nun has evlatlarının, öz evlatlarının hakiki davasının hakikat yolunda savunuculuğunu yapan aziz bir harekettir. Saygıdeğer Genel Başkanımız zaman zaman bu konuları sizlerle farklı yollarda da olsa paylaşıyor. Buradan yeniden şahlanış ve diriliş destanımızın yaşanması noktasında sizlere müracaat etmiş durumdayız. Karar sizin ellerinizde, mühür sizin ellerinizde aziz vatandaşlarım. Yeniden Türk milletinin büyük destanını yazabilmek için oylarınıza talibiz, dualarınıza talibiz, geleceği yakalayabilmek gelecekle beraber sadece bu topraklarda değil bütün Türk İslam aleminde ve mazlum milletlere çare olabilmek için artık karar sizde gerekeni yapmanızı arz ediyoruz. “ (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz