Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MHP’LİLER ŞEHRİ TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATTI

Bu haber 29 Ekim 2018 - 11:54 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.
MHP’LİLER ŞEHRİ TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATTI

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle esnafa Türk Bayrağı hediye etti.
Birçok mahalle de aynı zamanda farklı ekiplerle yüzlerce esnafa ulaşan MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı, bu uygulaması ile takdir topladı. İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, MHP Kocasinan Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Yücel, meclis üyeleri ve ilçe yöneticilerinin katılımı ile nüfusun yoğun olduğu mahallelerde esnafı tek tek ziyaret eden parti yöneticileri, hem 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı, hem de Türk Bayrağı hediye etti.
Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, “Aziz milletimiz, bağımsızlığına göz diken düşman unsurlarına karşı verdiği kararlı ve onurlu mücadeleyle, kendi kaderi üzerinde hiç kimsenin müdahil olamayacağını kanıyla ve canıyla göstermiştir. Köleliği elinin tersiyle iten, esareti reddeden ve boyunduruk altına alınmayı asla kabul etmeyen bu yüksek ruhun, Cumhuriyetle bütünleşmesi elbette son derece normaldir. Nitekim milletimizin kendi geleceği hakkındaki tek söz ve yetkiye sahip olması, bu muazzam hamleyle gerçekleşmiş ve egemenlik gerçek sahibine böylelikle kavuşmuştur” dedi. (KURUM HABER)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA