İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP’NİN GENÇ ADAY ADAYI ERTAN TAŞTAN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
MHP’NİN GENÇ ADAY ADAYI ERTAN TAŞTAN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Talas’ın tanınmış esnaflarından Ertan Taştan Emlak Mülk Ofisi sahibi, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili aday adayı Ertan Taştan, aday adaylığının ardından hem Talas’ta hemde Kayseri’de ziyaretlere devam ediyor. Özellikle emlak sektöründeki girişimciliği ve sosyal aktiviteleri ile tanınan, Talaslı esnafların büyük desteği ile yola çıktığını her fırsatta dile getiren MHP Kayseri Milletvekili aday adayı Ertan Taştan, […]

Talas’ın tanınmış esnaflarından Ertan Taştan Emlak Mülk Ofisi sahibi, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili aday adayı Ertan Taştan, aday adaylığının ardından hem Talas’ta hemde Kayseri’de ziyaretlere devam ediyor.
Özellikle emlak sektöründeki girişimciliği ve sosyal aktiviteleri ile tanınan, Talaslı esnafların büyük desteği ile yola çıktığını her fırsatta dile getiren MHP Kayseri Milletvekili aday adayı Ertan Taştan, aday adaylığının ardından, başta MHP İl Başkanlığı ve STK’lar olmak üzere çeşitli ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Talas’ın mahalle muhtarlarını da tek tek ziyaret eden Taştan, ziyaretlerde aday adaylığı süreci ile ilgili bilgilendirmede bulunuyor.
SERKAN TOK: GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, seçim çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı. Tok, “Göreve geleli kısa bir süre olmasına rağmen 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.
Tok açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl ve İlçe Teşkilatları olarak seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İl Başkanlığı görevine geldiğim günden itibaren hem hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyorum hem il ve ilçe teşkilatlarımla toplantılar yapıyorum. Hem de Milletvekili aday adaylarımızla görüşüyorum. Bu süre zarfında gördüm ki; biz büyük bir aileyiz. Büyük ailenin neferleri olarakta inşallah büyük hizmetler yapacağız. Partimizin başarısı için gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Seçime yönelik hazırlıklarımız da devam ediyor. Seçim komisyonlarımız ve komitelerimiz il ve ilçelerde çalışıyor. Sandık görevlilerimizin yüzde 90’ı tamamlandı. Bunların eğitim çalışmalarına başladık. Bununla birlikte önümüzdeki günlerde milletvekili aday adaylarımızla seçim gezilerine başlayacağız. 21 Mayıs’ta aday listemiz belirlendikten sonra da yine aynı tempo ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah Liderimiz Devlet Bahçeli’nin tebüssümlerini yerde bırakmayacağız. Partimizi Kayseri’de birinci parti yapacak, Cumhur ittifakının başarısına imza atacağız.” Dedi.
KALIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
MHP 27.Dönem Milletvekili Aday Adayı SERAP ŞULE KALIN 08.05.2018 SALI Günü Saat: 14.00’DA Milliyetçi Hareket Partisi İl Binasında Basın Açıklaması Düzenleyecek. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz