Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EKİNCİ, GÜZEL SANATLAR LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 02 Ekim 2018 - 12:22 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EKİNCİ, GÜZEL SANATLAR LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Fevziye-Memduh Güpgüpoğlu Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret etti. 
Okul Müdürü Kenan Erdoğan tarafından karşılanan, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci başta yemekhane ve atölyeler olmak üzere okulda incelemelerde bulundu. 
Hain 15 Temmuz saldırısında Şehit düşen Cennet Yiğit ve Kübra Doğanay’ın Fevziye -Memduh Güpgüpoğlu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduklarını öğrenen İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci yapımı devam eden yeni okul binasında adlarına müze oluşturulmasını istedi. 
İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci , sınıflara girerek ders gören öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra öğrenciler tarafından bağlama ile çalınan türküleri dinledi. İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci öğrencilere yaptığı konuşmada “Güzel sanatlar lisesi fen liseleri kadar önemli. Burada okuyan öğrenciler özel yeteneklidir. Şunu unutmamak lazım güzel sanatlar da; özellikle resim ve müzik’ de kendi kültürümüzle harmanlayıp, evrensel kültürün hizmetine sunmalıyız.” dedi.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER