İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MİMARLAR MEKANLAR SÖYLEŞİSİ YAPILDI
MİMARLAR MEKANLAR SÖYLEŞİSİ YAPILDI

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi önderliğinde Erciyes Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mimarlık bölümleri işbirliği ile planlanan ‘MİMARLAR MEKANLAR’ söyleşilerinin ilki; Mimar Cafer Bozkurt’un katılımı ile 11 Mayıs 2018 Cuma günü, Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Turgut Cansever Salonu’nda saat 16.00’da gerçekleşmiştir. Konut Yerleşmeleri, Turizm ve Rekreasyon Yapıları, Kültür ve Eğitim Yapıları gibi […]

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi önderliğinde Erciyes Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mimarlık bölümleri işbirliği ile planlanan ‘MİMARLAR MEKANLAR’ söyleşilerinin ilki; Mimar Cafer Bozkurt’un katılımı ile 11 Mayıs 2018 Cuma günü, Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Turgut Cansever Salonu’nda saat 16.00’da gerçekleşmiştir.
Konut Yerleşmeleri, Turizm ve Rekreasyon Yapıları, Kültür ve Eğitim Yapıları gibi alanlarda yoğunlaşan çok sayıda proje yapıp gerçekleştirilen, bunların yanı sıra Tarihi Çevre ve Restorasyon konularında, verdiği çok sayıda eser ile uzmanlaşan Bozkurt seminerin ilk yarısında katılımcılara İstanbul Haldun Taner Sahnesi, Bursa Atatürk Kültür Merkezi ve Merinos parkı eserlerinin tasarım, projelendirme, restorasyon süreci hakkında bilgiler verdi.
Seminerin ikinci yarısında: Tarihi İstanbul’un Su Yapıları ve Günümüzdeki İşlevleri hakkında bilgiler veren Bozkurt ardından katılımcılardan gelen soruları cevapladı.
Seminer sonunda Mimarlık Bölüm Başkanı Kemal Demir ve Şube Başkanı Güntülü Gündoğ katılımlarından dolayı Cafer Bozkut’a teşekkür belgelerini ve hediyelerini takdim edildi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz