Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MİMARLAR ODASI KAYSERİ ŞUBESİ’NDEN 8 MART ETKİNLİĞİ

Bu haber 11 Mart 2019 - 11:23 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
MİMARLAR ODASI KAYSERİ ŞUBESİ’NDEN 8 MART ETKİNLİĞİ

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde, şube bahçemizde Prof. Dr. Zeynep Ahunbay ‘ın katılımıyla ‘Koruma Alanına Kadın Mimarların Katkıları’ konulu söyleşi ve kokteyl düzenledi.

Kadın üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Başkanımız Güntülü Gündoğ   ‘Kadınlar Günü bizim için sadece bir kutlama bir anma vesilesi değil, aslında bir dikkat çekme bir hassasiyet oluşturma günü. Bizler kadın-erkek toplumun her bir bireyi olarak omuz omuza büyük işler başarmaya niyetliyiz ve her daim kadınlar olarak üretmeye, çalışmaya ve dahi her alanda katkı koymaya devam edeceğiz.’ sözleriyle açılış konuşmasını yaparak Prof. Dr. Zeynep Ahunbay’a katılımları, paylaştığı tecrübe ve bilgiler için teşekkürlerini iletti.

Söyleşinin ardından etkinlik kokteyl ve müzik dinletisi ile günün ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi olarak haklarından vazgeçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü tekrar kutluyoruz. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER