Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MUHASEBE HAFTASI KUTLANIYOR

Bu haber 05 Mart 2019 - 12:35 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.
MUHASEBE HAFTASI KUTLANIYOR

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Fatih Tanrıöver, “Poşet beyanı gibi ekstra durumların üzerimize kalması dolayısıyla meslektaşlarımız ciddi sorunlar yaşıyor” dedi.
KSMMMO üyeleri, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açıklamalarda bulunan KSMMMO Başkanı Fatih Tanrıöver, “Son yıllarda Gelir İdaresinin başlattığı meslek projelerine son derece uyum sağladık. Çok ciddi destek verdiğimiz bu projelerde ciddi rol aldık ve ülke ekonomisine katkılarda bulunduk” dedi.

KSMMMO Başkanı Fatih Tanrıöver:  “Poşet beyanı gibi ekstra durumların üzerimize kalması dolayısıyla meslektaşlarımız ciddi sorunlar yaşıyor” şeklinde konuştu.
Son yıllarda özellikle aşırı iş yükü, iş stresi ve özellikle poşet beyanı gibi ekstra durumların üzerimize kalması dolayısıyla muhasebeci ve mali müşavirlerin ciddi sorunlar yaşadığını kaydeden Tanrıöver, “1-7 Mart arasında kutlanan haftamızda bu sene buruk ve üzüntülüyüz. Çünkü son zamanlarda özellikle mesleki sıkıntı ve streslerden kaynaklanan durumlardan dolayı meslektaşlarımız kalp krizi geçirmektedir. Hatta geçici verginin son gününde doktorun işe gitme demesine rağmen işyerine gidip beyanname hazırlarken vefat eden meslektaşlarımız olmuştur. Rahatsızlanan meslektaşlarımıza Allah’tan şifalar, ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Biz bu mesleği severek ve isteyerek yapıyoruz. Bu mesleği daha iyi şartlarda yapmak istiyoruz. Bu yüzden bizim de bazı taleplerimiz var” dedi. (iha)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER