ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

MUHTARLAR DÜNYAM HASTANESİNDE BULUŞTU
  • YÜKSELKALKAN
    • YÜKSEL KALKAN
    • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
    • 24 Temmuz 2016 - 16:34:01

Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği üyeleri Dünyam Hastanesinde birlikte öğle yemeği yedi.
Yemek sonrası kendiside imam olan Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği başkanı Ali Burul yemek duası yaptı dua anın ardından dünyam hastanesine teşekkür etti.
Başkanı Ali Burul,” Kayserimizin bilinen Dünyam hastanesinde bu yemeği ramazan ayında yiyelim dedik ama bugüne kısmet oldu hastane başhekimine ve hastane koordinatörü Feyza Yördem Hanım ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Muhtarlarımıza yönelik hastalarımıza yüzdelik indirimler yapılacak bu indirimlerden muhtarlar olarak yararlanacağız öğle yemeğine katılan muhtarlara ve Dünyam Hastanesine teşekkür ederim.”dedi.
Dünyam Hastanesi koordinatörü Feyza Yördem,” Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği başkanı Ali Burul beyin dediği gibi bizler sizler ramazan aylında bekledik ama bir türlü buluşmak kısmet olmadı şimdi birilikteyiz katılmadan dolayı teşekkür ederim. Bizler Dünyam hastanesi olarak mahalle muhtarları olarak sizlerin hastalarına yüzdelik oranda indirip yapacağız her zaman hizmetinizdeyiz bir telefonuz veya bir kartla gelmeniz yeterli olacaktır öğle yemeğine katılmanızdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.
BU MİLLET ŞÜHEDA EVLADIR.
Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği başkanı Ali Burul dernek yönetim ve üyelerle Cumhuriyet Meydanı Atatürk heykelin önünde basın açıklaması yaptı. Başkan Ali Burul,” Allah a sonsuz hamdolsun ki, bu topraklar asırlardır Müslüman yurdudur. Bu millet şüheda evladır. Eğer ki ecdadımız yüzyıllardır bütün dünyaya hükümran olmuş ise tefrika ve çekişmeye düşmeden birilik ve beraberlik duyguları içinde gece gündüz, sadakat ve ihlâsla Allah ve Resulüne gönül vermeleri sayesinde olmuştur. Ahlakı Kuran, yaşayışı İslam, örneği Resülullah, hedefi Allah rızası şiarı Vahdet olan bir milletin parçalanıp yıkılmasına imkan yoktur. Böyle bir milletin azim ve iradesiyle bütün güçlükleri yenecek, el-ele gönül gönüle vererek bütün engelleri geçecek ve kıyamette kadar daima payidar ve muzaffer olacaktır.” Dedi.
BU VAHİM OLAYI MİLLETİMİZE REVA GÖRENLERİ LANETLİYORUZ
Girmeden tefrika bir millete düşman giremez. Toplu vurdukça yürekler onu sindiremez diyen başkan Burul,” İslam, tarihi incelendiğinde, Müminlerlerin dostu inkarcıların can düşmanı Allah yolunda cihad eden ve uğurda hiç kimseden korkmayan Türk Milleti bin yıla yakın bir zamandan beri İslam dünyasına lider olmuş üç kıtada İslam bayağını şereflendirmiştir.
Türklerin düşmanları hiçbir zaman uyumamış yılarca yedi cepheden sardırmışlardır. Bize kafa tutmak sökmez bütün ülkelere karşı Müslüman Türk milleti var gücümüzle savaşmıştır bundan sonra var güzcümüzle biri ve beraberlik içinde savaşacağız. 8 gündür meydanlarda olan demokrasi asları nöbete devam edecektir. Bu vahim olayları milletimize reva görenleri muhtarlar camiası olarak lanetliyoruz. Bizler muhtarlar olarak her zaman devletimizin yanındayız. Bu ve düşünce olarak kendilerine şehitlik nasip olan bütün kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyor yakınları rabbimden sabır diliyorum. Türk milletine geçmiş olsun yüce yaradan rabbim bizlere böyle kötü çirkin olayları göstermesin diyorum “ sözlerini ifade etti.
Muhtarlar cumhuriyet meydanında toplu olarak günün anınsa ellerinde Türk bayrakları toplu fotoğraf çektirdiler.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz