AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

MÜSİAD, BAŞKAN ÇELİK HASTA VE HASTA YAKINLARIYLA İFTAR YAPTI
MÜSİAD, BAŞKAN ÇELİK HASTA VE HASTA YAKINLARIYLA İFTAR YAPTI

Başkan Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte MÜSİAD’ın iftarına katıldı MÜSİAD Kayseri Şubesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in tavsiyesiyle bu yıl iftarı Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bahçesinde verdi. Hasta ve hasta yakınlarıyla yapılan iftara Başkan Mustafa Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve eşi İkbal Çelik, MÜSİAD Kayseri […]

Başkan Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte MÜSİAD’ın iftarına katıldı
MÜSİAD Kayseri Şubesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in tavsiyesiyle bu yıl iftarı Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bahçesinde verdi. Hasta ve hasta yakınlarıyla yapılan iftara Başkan Mustafa Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte katıldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve eşi İkbal Çelik, MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ile Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan tarafından karşılandı. Başkan Çelik ve eşi İkbal Çelik, iftar öncesi masaları gezerek hasta ve hasta yakınlarıyla görüştü.
İftar sonrası bir konuşma yapan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçen yıl da Büyükşehir Belediyesi tarafından iftar verildiğini hatırlatarak hasta ve hasta yakınlarına yönelik iftar fikrinden dolayı Başkan çelik’e teşekkür etti.
MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharptlu da, Başkan Çelik’in tavsiyesi üzerine hasta ve hasta yakınları için iftar düzenlediklerini belirtti ve bu tavsiye için teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de yaptığı konuşmada bu yıl Ramazan ayında da iftarlarda hep ihtiyacı olanlarla oruç açtıklarını söyledi. İftar için pek çok davet aldıklarını; ama lüks sofralarda iftar yapmama prensibiyle kabul etmediklerini dile getiren Başkan Çelik, “Askerlerimizle, şehit ailelerimizle, Huzurevi’ndeki yaşlılarımızla, Sevgi Evlerindeki çocuklarımızla iftar yaptık. Bu yıl ayrıca Seyyid Burhaneddin Hazretleri Türbesi’ndeki iftarı Büyükşehir Belediyesi olarak biz üstlendik. Kadir Gecesi 5 bin kişiye iftar verdik. İnşallah bundan sonra da bu ve benzeri iftarlarda olacağız” dedi. Başkan Çelik, sözlerinin sonunda tüm hastalara şifa dileklerinde bulundu ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz