Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MUSTAFA YALÇIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Bu haber 22 Ocak 2019 - 11:42 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
MUSTAFA YALÇIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Cumhur İttifakı Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın, Ak Parti Talas İlçe Başkanı  Kerem Ekici ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Talas İlçe Başkanlığına ziyarette bulundular. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede Milliyetçi Hareket Partisi Talas İlçe Başkanı Mehmet Akbulut Başkanlarımızı teşkilatımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki seçim süreci boyunca Cumhur İttifakının ruhuna aykırı bir davranışa fırsat vermeden canla başla uyum içerisinde çalışacağız dedi.

Ak Parti Talas İlçe Başkanı Kerem Ekici ise konuşmasında Cumhur İttifakımızın Talasımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Devletimizin bekası için 2 partide her zaman elini taşın altına koymaktan geri çekilmez. Bu seçimde de omuz omuza Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa YALÇIN’I başkan yapmak için canla başla çalışacağız. Allah birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin.  Diyerek konuşmasını tamamladı.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın ise konuşmasında, öncelikle bizi bu şekilde güler yüz ve teveccühle karşıladığı için Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim. Cumhur İttifakı Cumhuriyet Tarihimizin en önemli olaylarından birisidir. Zira devletimizin bekası, vatanımızın selameti için bu çok gerekli idi. Ben 2 yıl boyunca Van’da görev yaptıktan sonra bunu daha iyi anladım. Diyebilirim ki ittifakımızın ülkemiz için katkılarına en çok sevinen benim. Milli ve Manevi değerlerimize bağlı hizmet için vatandaşların en yakınında birlikte olacağız, dedi.

Toplantı sonunda Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetimi Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın’a tespih hediye etiler. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA