Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MUSTAFA YALÇIN: SIKINTILARINA ÇARE OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Bu haber 25 Şubat 2019 - 12:21 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
MUSTAFA YALÇIN: SIKINTILARINA ÇARE OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Engelliler Koordinasyonu Kayseri Şubesi’nden Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın’a destek.

Engelliler Koordinasyon heyeti, Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın’ı, Bahçelievler Mahallesi seçim irtibat bürosunda ziyaret etti. Görme engelli vatandaşların sorunlarının konuşulduğu ziyarette, heyet Yalçın’a tam destek verdiklerini açıkladı.

Görme engelli vatandaşları, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevi sırasında tanıdığını ifade eden Mustafa Yalçın, ” Görme engelli spor kulübü ve görme engelli derneklerinin temsilcileriyle sohbet ederek onların günlük hayatta karşılaştıkları sorunları ve bunlarla ilgili taleplerini biliyorum. Günlük hayatta en önemli sorunun rahat ve güvenli yürüyememe olduğunu da bilmekteyiz. Göreve geldiğimizde bu sorununa karşı en uygun çözümü getireceğimizin müjdesini vermek istiyorum. Bize oy versin, vermesin çevrenizdeki engelli arkadaşlarınızı bizimle tanıştırın. Onlarla konuşalım sıkıntılarına çare olmaya çalışalım” diye konuştu.
’HEPİMİZ İMTİHANA TABİYİZ’
İnsanlığın büyük bir imtihandan geçtiğini de ifade eden Yalçın, ” Bu hayat sınavlarla dolu. Tüm insanlar her an bir imtihana tabi tutuluyor. Fakat görme engelliler, bu imtihanı daha da ağır yaşıyor. İmtihan dünyasında belediyecilerin imtihanı da özellikle bu durumdaki vatandaşlarına ne kadar yardım edebildiğiyledir. Herkes imtihan edilir. Kimi engeliyle, kimi parasıyla, kimi parasızlığıyla. Biz, idareciler hem bir vebal altına giriyoruz, hem de bir imtihana tabi oluyoruz. Bu imtihan sizlerin hayatını ne kadar kolaylaştırabildiğimizle ilgilidir” ifadelerini kullandı. Program, Mustafa Yalçın’ın, engelli vatandaşlarla tek tek kucaklaşmasının ardından sona erdi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER