FETÖ’NÜN GAYBUBET EVİNE BASKIN: 4 GÖZALTI

FETÖ’NÜN GAYBUBET EVİNE BASKIN: 4 GÖZALTI

KOCASİNAN’IN YILDIZLARINA MUHTEŞEM YIL SONU ETKİNLİĞİ

KOCASİNAN’IN YILDIZLARINA MUHTEŞEM YIL SONU ETKİNLİĞİ

YAZ DÖNEMİNDE DE BİLİMİN MERKEZİ

YAZ DÖNEMİNDE DE BİLİMİN MERKEZİ

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI  10 YILDA 640 MİLYON YARDIM YAPTI

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 10 YILDA 640 MİLYON YARDIM YAPTI

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN YENİ REKOR

1 ay içerisinde 50 uyuşturucu taciri tutuklandı.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında yapılan operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 50 kişi de çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarında yaptıkları başarılı operasyonlar ile uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Ekiplerin 15 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında yaptıkları operasyonda, 109.23 gram kubar esrar, 39.25 gram toz esrar, 84.43 gram eroin, 381.6 gram metamfetamin, 582.71 gram bonzai ve 6 adet Ekstazi hap ele geçirildi. Ayrıca, 191 olayda 307 şahsa yasal işlem yapılırken, 10 şahıs adli kontrol şartı ile 50 şahıs ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.
Bir önceki ay yapılan operasyonlarda 41 şahıs tutuklanırken, bu ay yapılan operasyonlar 50 uyuşturucu tacirinin tutuklanmasıyla beraber Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü yeni bir rekora imza attı. (İHA)

  • Etiketler
  • Açıklama
  • 1 ay içerisinde 50 uyuşturucu taciri tutuklandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında yapılan operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 50 kişi de çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarında yaptıkları başarılı operasyonlar […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz