TEKDEN ÖĞRENCİLERİ PAZAR YERİ ETKİNLİĞİNDE TİCARET ÖĞRENİYOR

TEKDEN ÖĞRENCİLERİ PAZAR YERİ ETKİNLİĞİNDE TİCARET ÖĞRENİYOR

MÜFTÜLERDEN YAHYALI’YA ÇIKARMA

MÜFTÜLERDEN YAHYALI’YA ÇIKARMA

KAYMESKOM  MELİKGAZİ ‘ DE

KAYMESKOM MELİKGAZİ ‘ DE

ORTADOĞU’DA MEZHEP VE SİYASET BÜSAM’DA KONUŞULDU

ORTADOĞU’DA MEZHEP VE SİYASET BÜSAM’DA KONUŞULDU

KONSERVATUVAR’DAN TÜRKÜ ZİYAFETİ

KONSERVATUVAR’DAN TÜRKÜ ZİYAFETİ

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN YENİ REKOR

1 ay içerisinde 50 uyuşturucu taciri tutuklandı.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında yapılan operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 50 kişi de çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarında yaptıkları başarılı operasyonlar ile uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Ekiplerin 15 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında yaptıkları operasyonda, 109.23 gram kubar esrar, 39.25 gram toz esrar, 84.43 gram eroin, 381.6 gram metamfetamin, 582.71 gram bonzai ve 6 adet Ekstazi hap ele geçirildi. Ayrıca, 191 olayda 307 şahsa yasal işlem yapılırken, 10 şahıs adli kontrol şartı ile 50 şahıs ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.
Bir önceki ay yapılan operasyonlarda 41 şahıs tutuklanırken, bu ay yapılan operasyonlar 50 uyuşturucu tacirinin tutuklanmasıyla beraber Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü yeni bir rekora imza attı. (İHA)

  • Etiketler
  • Açıklama
  • 1 ay içerisinde 50 uyuşturucu taciri tutuklandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında yapılan operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 50 kişi de çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarında yaptıkları başarılı operasyonlar […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz