MİDİ VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

MİDİ VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

ŞEHİR HASTANESİ’NE TAŞINMA İŞLEMİ 29 MAYIS’TA TAMAMLANACAK

ŞEHİR HASTANESİ’NE TAŞINMA İŞLEMİ 29 MAYIS’TA TAMAMLANACAK

BAŞKAN CABBAR HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN CABBAR HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇELİK’İN ÖNEM VERDİĞİ YOL

BAŞKAN ÇELİK’İN ÖNEM VERDİĞİ YOL

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VATANDAŞLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VATANDAŞLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

ÖDÜL ÜSTÜNE ÖDÜL ALAN TEK İLÇE MELİKGAZİ BELEDİYESİ OLDU
  • BEYHANASMA
    • BEYHAN ASMA
    • BEYHANASMA@kayserihakimiyet2000.com
    • 19 Kasım 2017 - 16:33:16

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak 2016 yılında başlatılan ve hizmete açılan Sultan Abdülhamit Han Bulvarı ile üç mahallede 94 blokta 5 bin 234 daire ile kentsel dönüşüm projelerinin ödüllendirildiğini ve bu çalışmaların yerel yönetimlere örnek gösterildiğini söyledi.
Organize Sanayi Bölgesi’ne üçüncü alternatif yol olarak açılan Sultan Abdülhamit Han Bulvarı ile ’Kentsel Dönüşüm Değil Referans Dönüşüm Projelerinin’ ödüllendirildiğini belirten Başkan Büyükkılıç, “Ulusal düzeyde yayın yapan ve merkezi İstanbul’da bulunan Özel Kalem Dergisi’nin 9. Yerel Yönetim Ödül töreninde Melikgazi iki dalda iki ödül alan tek belediye olmuştur. Kentsel Dönüşüm Branşında Referans Dönüşüm ve Kent İçi Ulaşım Branşında da Sultan Abdülhamit Han Bulvarı Ekonomi Hattı Projesi ödüle layık bulunulmuştur.
Bu değerlendirme sonucunda uygulaması gerçekleştirilmiş olan projelerden dolayı iki projemize ’Hizmet Ödülü’ verilmesi kararlaştırılmıştır. Akademisyenlerden oluşan jüri heyeti Türkiye’den bin yirmi iki projeyi değerlendirmiş, otuz dört proje ödüle layık bulmuştur. İki ödül alan tek ilçe belediye Melikgazi Belediyesi olmuştur.
Bu da gerçekten Melikgazi için bir övünç kaynağıdır.
Bu ödül çalışmalarımıza şevk katmıştır” dedi. Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç, ödül alan projelerin akademisyenlerden oluşan bir jüri heyetinde ödüle layık bulunmasının aynı zamanda çalışmaların bilimselliğini de kanıtladığını kaydetti.
Başkan Büyükkılıç, belediye çalışmalarının bu tür kurum, kuruluş ve mesleki oda ve derneklerce ödüllendirilmesinin çalışanları motive ettiğini ve şevk verdiğini sözlerine ekledi.
Bir diğer ödüle layık görülen Melikgazi Belediyesi´ne bilimin merkezinden ödülde ayrıca kıvanç kaynağı oldu.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak Erciyes Üniversitesinde düzenlenen 4. Çevre-Tasarım Kongresine yapmış olduğu katkı ve destekten dolayı Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölümünce ödüllendirildiğini söyledi.
Çevreye verdikleri önemin yapılan yatırımlar ile tescillendiğini ve bilime yapılan Deprem Araştırma Merkezi, Ağırnas Meslek Yüksek Okulu ve Çağırağası Konağı ile de bilime yapılan hizmetler olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesince her yıl düzenlenen ve bu yıl 4‘cüsü gerçekleştirilen Tarihi Çevre Tasarım kongresine yapılan katkımız ödüllendirilmiştir. Biz bu katkı ile hem bilime hem de çevreye yapılan katkı, destek ve hizmet olarak görüyoruz. Bu da Melikgazi için bir övünç kaynağıdır. Bu ödül çalışmalarımıza şevk katmıştır.” dedi.
Teşekkürler Melikgazi Belediyesi!

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz