Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
MEHMET FATİH KAYMAZ

ÖĞRETMENLER, DOĞADA ÖĞRENELİM ETKİNLİĞİNİ DALYAN ÇİFTLİK RESTAURANT’TA GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu haber 01 Temmuz 2019 - 11:40 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.
ÖĞRETMENLER, DOĞADA ÖĞRENELİM ETKİNLİĞİNİ DALYAN ÇİFTLİK RESTAURANT’TA GERÇEKLEŞTİRDİ

Dalyan Çiftlik Restaurant, farklı görünümü ile hizmet vermeye başladıktan sonra birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya başladı.

Bu etkinliklerden biri olan Milli Eğitim Bakanlığı “Yıl sonu seminer dönemi doğada öğrenelim” etkinliğinde Şehit Nuh Kürşat Temizyürek Anadolu Lisesi idarecileri ve öğretmenleri Dalyan Çiftlik Restaurant’ta bir araya geldi.

21 Haziran 2019 Cuma günü gerçekleştirilen etkinlik hakkında bilgi veren Şehit Nuh Kürşat Temizyürek Anadolu Lisesi Okul Müdürü Kadir Özbay, yaklaşık 45 öğretmen ve okul idarecisinin katılımı ile gerçekleştirilen yıl sonu seminer dönemi doğada öğrenelim etkinliğinde birlik, beraberlik ve kaynaşma tablosunun sergilendiğini belirtti.

Özbay, sabah 09:30 da başlayan etkinlikte değerlendirmeler yapıldıktan sonra yaklaşık yarım saat doğa yürüyüşü yapıldığını ardından Dalyan Çiftlik Restaurant’ta et çeşitleri ve alabalıktan oluşan öğle yemeği ile etkinliği tamamladıklarını sözlerine ekledi.

Kayseri, Bünyan karayolu 35. kilometresinde yer alan Dalyan Çiftlik Restaurant’ta haftanın 7 günü, 08:30 – 23:00 saatleri arasında et ve balık çeşitleri ile kahvaltı hizmeti veriliyor.

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER