Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

OKULLAR ARASI KÜÇÜK BAYANLAR HENTBOL KAYSERİ BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Bu haber 13 Mayıs 2019 - 17:17 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.
OKULLAR ARASI KÜÇÜK BAYANLAR HENTBOL KAYSERİ BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Okullar arası Küçük Bayanlar Hentbol Kayseri birinciliği sona erdi.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okullar arası Küçük Bayanlar Hentbol Müsabakaları Neticesinde Hoca Yusuf Erdem Orta Okulu Kayseri Şampiyonu Oldu

Okullar arası küçük bayanlar hentbol il birinciliği sona erdi. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı okullar arası küçük bayanlar hentbol il birinciliği müsabakaları neticesinde Hoca Yusuf Erdem Orta Okulu yenilgisiz Kayseri şampiyonluğunu elde etti.

19 Nisan 2019 Cuma günü Talas Spor Salonu’nda başlayan müsabakalarda sırasıyla; Ahmet Paşa Ortaokulunu  7-8, Fatma Mustafa Hasçalık Ortaokulu’nu 9-10 ve Sahra Galip Ortaokulu’nu 6-12 lik skorlarla mağlup eden Hoca Yusuf Erdem Ortaokulu küçük bayan hentbol takımı uzun yıllardan beri hedeflediği Kayseri şampiyonluğunu bu yıl elde etti.

Turnuvada ikinciliği Ahmet Paşa Ortaokulu, üçüncülüğü Sahra Galip Özsan Ortaokulu dördüncülüğü ise Fatma Mustafa Hasçalık Ortaokulu takımları elde etti.

İKİ OKUL TAKIMI TURNUVADAN ÇEKİLDİ

Sezon başında turnuvaya katılmayı planlayan ve fikstüre dahil edilen İldem İMKB Ortaokulu ile Sarıoğlan, Çiftlik Şehit Üsteğmen Nevzat Altuntaş Ortaokulu küçük bayan hentbol takımları müsabakalara katılmadı ve turnuvadan çekildi.

10 Mayıs 2019 Cuma günü küçük bayanlarda ikincilik sıralamasını belirleyecek olan müsabakada Ahmet Paşa Ortaokulu, Sahra Galip Özsan Ortaokulu’nu 11-8 lik skorla mağlup ederek ikinciliği elde etti.

Müsabakaların ardından Talas Spor Salonunda kupa ve madalya töreni düzenlendi. Törene; Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, turnuvaya katılan okulların beden eğitimi öğretmenleri, sporcular ve aileler katıldı.

Okullar arası küçük bayanlar hentbol birinciliğinde şampiyonluğu elde eden Hoca Yusuf Erdem Ortaokuluna kupa ve madalyaları okul takımı kaptanı Dilan’ın annesi Nurşen Karakurt tarafından verildi. Törende ikinci ve üçüncülüğü elde eden takımlara da kupaları beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi ve günün anısına birlikte fotoğraflar çektirildi.

Turnuvada, Kayseri bölgesi klasman, il ve aday hentbol hakemleri düdük çaldı.

HABER/FOTOĞRAFLAR: MEHMET FATİH KAYMAZ

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER