BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE  GÜRAY VURAL

BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE GÜRAY VURAL

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

ÖMER GÜLSOY: DÜNYA, TÜRKİYE’YE GIPTA İLE BAKIYOR
ÖMER GÜLSOY: DÜNYA, TÜRKİYE’YE GIPTA İLE BAKIYOR

KTO Kasım ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan KTO Meclis Başkanı Ömer Gülsoy, Mısır’daki terör saldırısında hayatını kaybedenlere rahmet diledi. Terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyleyen Gülsoy, “Hain, gaddar ve insanlıktan nasibini almamış terörü, adı ne olursa olsun her türlü terör örgütünü şiddetle lanetliyoruz. Terör hiçbir yerde başarılı olamamıştır. Terörü zamanında destekleyenler de şuanda […]

KTO Kasım ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan KTO Meclis Başkanı Ömer Gülsoy, Mısır’daki terör saldırısında hayatını kaybedenlere rahmet diledi. Terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyleyen Gülsoy, “Hain, gaddar ve insanlıktan nasibini almamış terörü, adı ne olursa olsun her türlü terör örgütünü şiddetle lanetliyoruz. Terör hiçbir yerde başarılı olamamıştır. Terörü zamanında destekleyenler de şuanda zarar görüyorlar. Biz terörle 40 yıldır savaşıyoruz. Biz bu acıyı çok iyi biliriz. Allah terörle kimseyi imtihan etmesin. Bütün ülkelerinde terörün üzerine gitmeleri gerekir. Bizim ülkemizde de terör olayları bitmek üzere. Hükümetimizin aldığı kararlı tutumla üzerlerine varmasından dolayı terör bitecek ve inşallah bizde dünyanın ekonomisi en büyük 10 ülkesinden biri olacağız. Teröre harcadığımızı, yatırımda kullanacağız” dedi.
Dünyanın Türkiye’ye gıpta ile baktığını söyleyen Gülsoy, “Şuanda ekonomi olarak bir sıkıntı yaşanıyor. Çarşıda pazarda karşılaştığımız üyelerimiz işlerin durgun olduğundan bahsediyor. Ülkemiz bu kadar badireleri atlatmışken, şuanda dünyada gıpta ile bakılabilen bir ülkeyiz. Bu kadar terör olayları ile mücadele edeceksiniz, içeride ve dışarıda her türlü saldırıya uğrayacaksınız, siyasi ve ekonomik olarak sizi yıpratmaya çalışacaklar ve hala ayakta kalacaksınız. Bunu hiçbir ülkenin başarması mümkün değil. Artık Türkiye eski Türkiye değil, yeni bir Türkiye’de yaşıyoruz. Bütün dünyanın gıpta ile baktığı bir ülkedeyiz” ifadelerini kullandı. (İHA)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz