Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ORAN TR72 BÖLGESİ İLÇELERİNİ ZİYARET EDİYOR 

Bu haber 30 Kasım 2018 - 11:22 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
ORAN TR72 BÖLGESİ İLÇELERİNİ ZİYARET EDİYOR 

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi ve il yatırım destek ofisleri tarafından Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinde; Ajans destek mekanizmalarından yararlanmayan veya görece daha az yararlanan ilçelere öncelik verilerek ilçe ziyaretleri düzenlenmektedir.
Bu kapsamda Kayseri’de Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, İncesu, Felahiye, Özvatan, Sarıoğlan, Akkışla; Sivas’ta ise Zara, Gölova, Suşehri, Koyulhisar, Ulaş, Kangal, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Hafik ve Divriği kaymakamları ziyaret edildi.
Yapılan ziyaretlerde, Ajans Program Yönetim Birimi uzmanı Serdar Arslan tarafından başvuru süresi yakın zamanda bitecek olan teknik destek, fizibilite desteği programları başta olmak üzere Ajans destek mekanizmaları hakkında bilgi verildi. Yatırım Destek Ofisi uzmanları Tolga Uyan ve Yunus Emre Şeker tarafından ise il yatırım destek ofislerinin faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Özellikle TR72 Alt Bölge Çalışması’na göre dezavantajlı konumda olan ilçelerimizle Ajans arası işbirliği faaliyetlerinin artırılması konusunda fikir istişaresi yapıldı.
İlçe ziyaret programı, Sivas ve Kayseri’nin diğer ilçeleri ve Yozgat ilçeleri ile devam edecektir.  (iha)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA