Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kayseri Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Taşkent Kültür ve Tanıtma Müşavirliği işbirliğinde şehrimize davet edilen kardeş ülke Özbekistan Seyahat Acenteleri temsilcileri şehrimizi gezdi.

Gezide İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü önderliğinde şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri tanıtıldı.

Acente temsilcileri daha sonra İl Müdürü İsmet Taymuş'u makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında konuşan Taymuş;"Kardeş ülke Özbekistanlı Turizmcileri ağırlamaktan ve şehrimizi ziyaretlerinden dolayı çok mutlu oldum. Müdürlük olarak bütün amacımız Kayserimizin turizm gelirini artırmanın yollarını aramak ve bulmak için çalışmaktır. Bu düşünceyle değişik ülkelerden turizm temsilcilerini şehrimize davet ediyoruz, şehrimiz hakkında kendilerine bilgiler veriyoruz tanıtımlar yapıyoruz. Davetimize icabet eden kardeş ülke Özbekistanlı turizm temsilcilerine çok teşekkür ediyorum. Ülkemize düzenleyecekleri gezi turlarına Kayserimizi de ekleyecekler. Bundan sonra Özbekistanlı kardeşlerimizi şehrimizde daha çok göreceğiz." dedi. (Kurum Haber)

04 Aralık 2018 - 13:42 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

ÖZBEKİSTANLI SEYAHAT ACENTELERİ TEMSİLCİLERİ ŞEHRİMİZİ GEZDİ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA