Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÖZDOĞAN’DAN NURSAÇAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Bu haber 06 Mart 2019 - 12:37 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
ÖZDOĞAN’DAN NURSAÇAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Hacılar Belediye Başkanvekili Bilal Özdoğan, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi seçimlerinde güven tazeleyen Başkan Tahir Nursaçan’ı ziyaret ederek ’hayırlı, uğurlu olsun’ dileklerini iletti.
AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Övüç ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 17. Olağan Genel Kurulunda yeniden seçilerek güven tazeleyen Başkan Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Hacılar Belediye Başkanvekili ve Cumhur İttifakı Hacılar Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, “Belediye olarak tüm sanayici ve işadamlarımızın yanındayız ve destekçisiyiz. Ülkemizin ve şehrimizin kalkınması için çaba gösteren ve bu manada her türlü yatırımın yolunu açmak için çalışmalar yürüten Kayseri Organze Sanayi Bölgemizin değerli Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Kurumlar olarak biz çalışacağız ki ülkemiz, şehrimiz ve halkımız kazansın” ifadelerini kullandı.
Hacılar Belediye Başkanvekili ve Cumhur İttifakı Hacılar Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan’ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nursaçan ise, “Yakın bir zamanda seçime girecek olan Hacılar Belediyesi Başkanvekilimiz Bilal Özdoğan ve ekibinin yanındayız ve destekçisiyiz. Kendilerine başarılar diliyorum. Hacılarımız için hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER