Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÖZEL KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ’NDE DERS ZİLİ ÇALDI 

Bu haber 17 Eylül 2018 - 12:00 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
ÖZEL KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ’NDE DERS ZİLİ ÇALDI 

Özel Kayseri OSB Teknik Koleji 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı düzenlenen törenle açıldı.
Törene Kayseri OSB Yönetim Kurulu Üyesi Seyhan Arifoğlu, Bölge Müdürü Ali Yaprak, Bölge Müdür Yardımcısı Adil Özhan, Özel Kayseri OSB Teknik Koleji Müdürü Durmuş Payas, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Mustafa Alçı, veliler ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan açılış töreninde Okul Müdürü Durmuş Payas yaptığı açılış konuşmasında yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını dileyerek, okula bu dönem kayıt yaptıran çok sayıda öğrenciye Özel Kayseri OSB Teknik Koleji hakkında bilgiler verdi.
Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Mustafa Alçı, törende yaptığı konuşmasında, mesleki ve teknik eğitimin önemine vurgu yaparak, Özel Kayseri OSB Teknik Koleji’nin tüm imkânları ile öğrenciler için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA