Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ÖZKAN ALTUN, “MEMLEKETİMİZ İÇİN EL ELE ÇALIŞACAĞIZ”

Bu haber 12 Nisan 2019 - 12:08 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
ÖZKAN ALTUN, “MEMLEKETİMİZ İÇİN EL ELE ÇALIŞACAĞIZ”

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Belediyenin tüm birimlerinde çalışan personel ile kurum içi toplantıda bir araya geldi. Toplantıda yapılacak olan çalışmalar ve yol haritası hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Özkan Altun burada yaptığı değerlendirmede;” Bir topluluğun içerisinde kendinizi rahat hissediyorsanız, orada muhabbet ve gönül dostluğu vardır. Gönül dostlarım, yol arkadaşlarım olan belediyemizin bütün birimlerindeki mesai arkadaşlarımla bir araya geldik. Yapacaklarımız ve yol haritamız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Her bir kardeşime bugüne kadar sergilediği özverili, fedakâr ve gayretli çalışma için teşekkür ediyorum. Hedeflerimiz çok büyük, yolumuz ise uzun ve meşakkatli. İnşallah bu uzun hizmet yolculuğunda memleketimiz için el ele çalışacağız. Kendimi şanslı hissediyorum çünkü hepsi bir birinden değerli ve başarılı bir ekibe sahibiz. Millete ve memlekete hizmet yolunda inandığım ve güvendiğim çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Toplantı sonunda Başkan Altun ve belediye personeli hep birlikte aile fotoğrafı çektirildi.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA