KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

ÖZSOY: “ÜLKE POLİTİKALARINDA ŞÜPHESİZ EN ÖNEMLİ OLAN HESAPTIR”

Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından düzenlenen ‘Dönem Sonu İşlemleri Ve Haksız Rekabetle Mücadele’ seminerinde konuşan SMMO Başkanı Suat Özsoy, “Ülke politikalarında şüphesiz en önemli olan hesaptır” dedi.
Kadir Has Kongre Merkezi’nde düzenlenen seminere, Kayseri SMMMO Başkanı Suat Özsoy, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Sekreteri Yücel Akdemir ve davetliler katıldı. Seminerim açılış konuşmasını yapan SMMMO Başkanı Suat Özsoy, “96 bin üyesi ile şüphesiz en önemli kurumlardan bir tanesidir. Normalleşen dünyadaki ekonomik sıkıntılara baktığımız zaman gerek Avrupa’da ve yanı başımızda bulunan Rusya’da ki enflasyona baktığımız zaman hesabın, kitabın ve muhasebenin bir ülke açısından ne kadar önemli olduğunu görmemek mümkün değildir. Dolayısıyla bir aileden başlamak üzere ülke politikalarında şüphesiz en önemli şey hesap ve kitaptır. Bu olmadığı sürece hiçbir başarı istediğimiz sonuca ulaşamaz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Düzenlenen seminer, TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel Akdemir’in sunumu ile devam etti.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından düzenlenen ‘Dönem Sonu İşlemleri Ve Haksız Rekabetle Mücadele’ seminerinde konuşan SMMO Başkanı Suat Özsoy, “Ülke politikalarında şüphesiz en önemli olan hesaptır” dedi. Kadir Has Kongre Merkezi’nde düzenlenen seminere, Kayseri SMMMO Başkanı Suat Özsoy, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Sekreteri […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz