Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazili vatandaşlar ile iftar yemeğinde bir araya gelerek sohbet ettiklerini söyledi.

Melikgazi Belediyesi Yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde misafirleriyle tek tek ilgilenen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; yoğun bir iş ve mesai sonrası ramazan ayının maneviyatı içinde Melikgazililer ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek şu açıklamalarda bulundu; ‘’Melikgazi Belediyesi olarak her alanda Melikgazililere hizmet vermeye çalışıyor ve şehrimiz için yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Gönül belediyeciğimiz ile gönülleri kazandık. Kazanılan bu gönülleri memnun etmek için spor, eğitim, sağlık ve kültür gibi her alanda yatırım yapıyoruz. Yol, asfalt artık bizler için rutin hizmetlerdir.  Yoğun mesai içerisinde hep birlikte bir olmak için ise içerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında iftar sofrasında bir arada olalım istedik. Gösterdiğiniz yoğun ilgi ve katılıma teşekkür ederim. Bu sofrada edeceğimiz dualar; inşallah başta ailelerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm insanlığın sağlık, huzur ve barışına vesile olur” 

Gerçekleşen iftar programında görev alan herkese teşekkür eden Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; Aileleri ile birlikte iftar yemeğine katılan Melikgazililer ile birlikte hatıra ve selfi fotoğrafı çektirdi.

Sıcak ve samimi paylaşımların gerçekleştiği iftar yemeği çay servisinin ardından son buldu. (Kurum Haber)

 

 

PALANCIOĞLU “GÖNÜLLER İFTAR YEMEĞİNDE

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazili vatandaşlar ile iftar yemeğinde bir araya gelerek sohbet ettiklerini söyledi. Melikgazi Belediyesi Yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde misafirleriyle tek tek ilgilenen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; yoğun bir iş ve mesai sonrası ramazan ayının maneviyatı içinde Melikgazililer ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek şu açıklamalarda bulundu; ‘’Melikgazi Belediyesi olarak her alanda Melikgazililere […]

09 Mayıs 2019 'da eklendi ve 14 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA