Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

PALANCIOĞLU’DAN CHP ADAYI KARAOĞLU’NA ZİYARET

Bu haber 20 Ocak 2019 - 14:34 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.
PALANCIOĞLU’DAN CHP ADAYI KARAOĞLU’NA ZİYARET

CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Melikgazi Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, Karaoğlu’na başarı dileklerini iletti. Karaoğlu’nun, Palancıoğlu’na “Sizin de oyunuza talibim” demesi  ziyarete damgasını vurdu. Diğer yandan Karaoğlu, İzcileri de ziyaret ederek, çevreye dair projelerini anlattı ve ardından birlikte İzci selamı verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Karaoğlu’nu, AK Parti’nin Melikgazi Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu ziyaret etti. Melikgazi İlçe teşkilatında gerçekleşen ziyarete CHP Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa ve ilçe yöneticileri ile AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ve beraberindeki ilçe yöneticileri de yer aldı. Ziyarette konuşan AK Parti Melikgazi Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Karaoğlu’na başarı dileklerini iletti ve huzur içinde bir seçim süreci geçmesi temennisin de bulundu.

CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr Sema Karoğlu da ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Seçimin adil geçmesi temennisinde bulunan Karaoğlu da, seçimlerin demokratik bir yarış olduğunu belirterek, sevgi, saygı ve huzur  içerisinde bir yarış temennisinde  bulundu. Karaoğlu, ziyarette bir kadın aday olarak Palancıoğlu’dan da destek isteyerek, “Sizin de oyunuza talibim” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Karaoğlu, ziyarette iş başına gelmesi halinde hedeflerini de anlatarak, “Melikgazi’yi insani gelişmişlik indeksine göre ilk 10 belediye arasına sokacak çevreci, yaşamsal , sanatsal ve kültürel çalışmalara ağırlık vereceğiz. Betona değil cana dokunacağız” dedi.

Diğer yandan Karaoğlu, seçim ziyaretlerine de devam ediyor.  Kapadokya İzcilik ve Gençlik Kulüpleri Federasyonu’nu beraberindeki Melikgazi İlçe yöneticileri ile birlikte ziyaret eden Karaoğlu, çevre bilincine önem verdiklerini belirtti. İnsana ve doğaya saygıyı ön planda tuttuklarını ifade eden Karaoğlu, “İzcilik çevre bilincinin oluşmasını sağlayan, kişiye akıl, beden sağlığı ve ahlaklı bir yaşamı temel alan bir öğreti. Biz de projelerimizi hazırlarken, bu değerlere önem verdiğimizi belirttik. Belediye başkanlığımızda da maddi manevi İzciliği destekleyeceğimizin  sözünü verdik. İnsana ve çevreye faydalı her projenin, her oluşumun yanında olacağız. Bizim en önemli vaadimiz mutlu insanlar, mutlu ilçeler, mutlu şehirler. Bunu gerçekleştirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. İşte bu amaçla ranta değil halka, betona değil cana  dokunan projeler hazırladık diyoruz. Bu çerçevede güler yüzleri ile bizleri ağırlayan İzci dostlarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Ziyaretin ardından Dr. Karaoğlu, partilileri ve İzcilerle birlikte günün anısına İzci selamı verdi.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA