Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Plajı Olmayan Şehirden Türkiye Şampiyonluğu na

Bu haber 03 Eylül 2018 - 17:05 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.
Plajı Olmayan Şehirden Türkiye Şampiyonluğu na

Kayseri de faaliyet gösteren voleybol kulüplerinden Simge Elektronik Şahin Spor lu Ali Fırat ve Mustafa Atakan Ayan ikilisi plaj voleybolunda Türkiye Şampiyonu oldu.

Kayseri’de faaliyet gösteren voleybol kulüplerinden Simge Elektronik Şahin Spor’lu Ali Fırat ve Mustafa Atakan Ayan ikilisi plaj voleybolunda Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Plaj Voleybolu U16 Türkiye şampiyonası 01-02 Eylül 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlendi. 11 takım katıldığı müsabakalar sonunda Kayseri Simge Elektronik Şahin Spor’dan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan ikilisi Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyona sonunda kupa ve madalyalarını ve 1000 liralık para ödüllerini alan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan “Türkiye şampiyonluğumuzu antrenörümüz Şahin Kabul’e armağan ediyoruz” dediler.  Voleybol İl Temsilcisi Halil Dicle, “TVF Plaj voleybolunda 12 pilot ilden biri olan Plajı olmayan Kayseri’de 2 yıldır Kayseri Talas ve Develi İlçesi plaj voleybol kortlarında Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü öncülüğünde Kulüpler, U16, U18, U20 yarışmaları düzenlediklerini ve bu yarışmalar sonunda şampiyon olan kız ve erkek takımlarımız TVF’nin düzenlediği Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonalarına katıldılar. U16 Türkiye şampiyonasında Kayseri’de bir ilki başaran Kayseri Simge Elektronik Şahin Spor’dan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan ikilisini ve antrenörleri Şahin Kabul hocamızı tebrik ederim” dedi.

– Kayseri

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER