HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

POLİS HAFTASI TOMARZA DA SADE BİR TÖRENLE KUTLANDI
 • MURATGÜRBÜZLER
  • MURAT GÜRBÜZLER
  • MURATGuBuZLER@kayserihakimiyet2000.com
  • 12 Nisan 2018 - 13:10:44

Emniyet teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü Tomarza’da çeşitli etkinliklerle sade bir törenle kutlandı.
9 Nisan Pazartesi Günü İkindi namazına müteakip İlçe Merkez Camisinde Mevlit Programı ile başlayan ve ilçe merkez mezarlığından bulunan Şehit P.Er Tamer Gülveren, Şehit J. Er Zeynel Kapucu, Şehit J.Er Nizamettin Taşdemir ve Şehit Polis Naci Akarsu’nun kabirleri ziyaret edilerek dua okunması ile Emniyet Teşkilatının 173. Kutlama programı başlamış oldu.
10 Nisan Salı Günü Hükümet Konağı önünde düzenlenen programa Tomarza Cumhuriyet Savcıları Elçin Ölçek, Tomarza İlçe Emniyet Amiri Komiser İsmail Özdal, Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt Topuz başta olmak üzere kurum amirleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler katılım yaptı.
Hükümet Konağı önündeki program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Tomarza İlçe Emniyet Amirliğinde görevli Komiser yardımcısı İsmail Özdal tarafından yapıldı. Programa sonunda ise katılımcılara ise İlçe Emniyet Amirliği bahçesinde bir kokteyl verildi. İlçe Emniyet Amiri İsmail Özdal ve ekibi tarafından tebrikler kabul edildi.
Tomarza Kaymakamı Burak Dertlioğlu ve Tomarza Belediye Başkanı programın sonlarına doğu kokteyle katılarak Tomarza İlçe Emniyet Amiri İsmail Özdal ve ilçe emniyet teşkilatının polis haftasını tebrik etti.
Gün boyu tebrikleri kabul eden Tomarza İlçe Emniyet Amiri Teşkilatı öğleden sonra ilçe merkezinde bulunan Polis Hatıra Ormanına onlarca fidan diktiler.MURAT GÜRBÜZLER/TOMARZA

 • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz