Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

PTT’DEN ÖĞRENCİLERE PETTE SETİ

Bu haber 21 Eylül 2018 - 11:44 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.
PTT’DEN ÖĞRENCİLERE PETTE SETİ

Şirketimiz kurumsal imaj ve marka algısının pekiştirilmesini teminen  “Yeni Öğretim Yılı” nda sosyal sorumluluk projesi kapsamında geleceğimizin teminatı öğrencilerimize PTT’yi tanıtmak ve ilgilerini artırmak maksadıyla PTT A.Ş Genel Müdürlüğümüzce hazırlatılan PETTE okul çantası, PETTE etkinlik kitabı, PTT Çocuk eğlence kitabı, Bilgi çağına notlar defteri ve Boya kaleminden oluşan bir set ile geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize bir nebze olsun katkıda bulunmak amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen İlkokullarımızda, Kayseri PTT Başmüdür Recep Türkyılmaz ile İl Milli Eğitim Müdür Vekili Coşkun Fevzioğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Melikgazi İlçe Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri ile  PTT Pazarlama ve Satış ekibinin katılımları ile hazırlanan setlerin dağıtımı yapılmıştır.
Kayseri PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz “178 yıllık maziye sahip PTT A.Ş;  faaliyet gösterdiği her alanda lider ve öncül yapısının yanında bu ülkenin köklü bir Kurumu olarak vatandaşlarının yanında olmayı ve elinden gelen desteği vermeyi kendisine şiar edinmiştir”,
Türkyılmaz, “Bu bağlamda 2018-2019 eğitim-öğretim döneminin kıymetli öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize, ailelerine ve tüm eğitim camiasına sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER