NURULLAH AYDIN  YAZIYOR…  BİLİM; BİR ESERİ YOK AMA PROFESÖR

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… BİLİM; BİR ESERİ YOK AMA PROFESÖR

ABD İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERE TÜRKİYE’NİN BEL BAĞLAMASI BİZİ ÜZÜYOR

ABD İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERE TÜRKİYE’NİN BEL BAĞLAMASI BİZİ ÜZÜYOR

MİLLETVEKİLİ NERGİS’DEN İL KADIN KOLLARINA ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ NERGİS’DEN İL KADIN KOLLARINA ZİYARETİ

KOCASİNAN BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

KOCASİNAN BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

2018’DE KAYSERİ’DE TEKLİ EĞİTİME GEÇMEYEN OKUL KALMAYACAK

2018’DE KAYSERİ’DE TEKLİ EĞİTİME GEÇMEYEN OKUL KALMAYACAK

PTT’NİN 177’NCİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KUTLANDI
PTT’NİN 177’NCİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KUTLANDI

PTT’nin 177’nci kuruluş yıl dönümü etkinliklerinde açıklama yapan PTT Kayseri Başmüdürü Recep Türkyılmaz, PTT’nin ilde 71 şube sayısına ulaştığını söyledi. PTT’nin 177’nci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, PTT Kayseri Başmüdürü Recep Türkyılmaz ve çalışanlarının Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaretiyle başladı. Her ne kadar vatandaşların mektup yazma alışkanlığı eskisi kadar kalmasa da, PTT’nin yine gözde bir kurum […]

PTT’nin 177’nci kuruluş yıl dönümü etkinliklerinde açıklama yapan PTT Kayseri Başmüdürü Recep Türkyılmaz, PTT’nin ilde 71 şube sayısına ulaştığını söyledi.
PTT’nin 177’nci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, PTT Kayseri Başmüdürü Recep Türkyılmaz ve çalışanlarının Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaretiyle başladı. Her ne kadar vatandaşların mektup yazma alışkanlığı eskisi kadar kalmasa da, PTT’nin yine gözde bir kurum olduğunu belirten Vali Süleyman Kamçı, “PTT deyince vatandaşın aklına gelen mektuplaşmak. Ama mektup yazma kalmadığı için, PTT de sürekli kendini yeniliyor. Bugün için de her türlü hizmeti; bankacılık hizmetlerinden kargo hizmetine kadar en ucuz ve en seri ve en güvenilir şekilde yapar duruma geldi. Bu çalışmalarından dolayı PTT çalışanlarına teşekkür ediyorum ve sağlıklı çalışmalar diliyorum” diye konuştu.
177 yıllık bir kurumun mensubu olarak, amaçlarının vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermek olduğunu dile getiren PTT Kayseri Başmüdürü Recep Türkyılmaz ise, ilde geçen yıl 65 olan şube sayısını, 71’e yükselttiklerini belirtti. Başmüdür Recep Türkyılmaz, “Bunun yanı sıra iş yerimizin bulunmadığı mahallelerde de, mobil araçlarımızla vatandaşımıza hizmet sunmaktayız. 2 asra yakın, müşterilerimize hizmet sunan bir kuruluşun mensubu olarak 177’nci kuruluş yıl dönümümüzü çalışanlarımız ve halkımızla kutlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.
Başmüdür Recep Türkyılmaz, Vali Süleyman Kamçı’ya PTT’nin 177’nci kuruluş yıl dönümü anısına hazırladığı hediyeleri takdim ettikten sonra makamdan ayrıldı. Kutlama programı PTT Merkez Şubesinde devam etti. İşlem yaptıran 117’nci müşteri Ahmet Korkmaz’a çiçek ve hediyelerini takdim eden Başmüdür Recep Türkyılmaz, ardından çalışanları ile birlikte günün anısına hazırlanan pastayı kesti. (iha)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz