TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

RAMAZAN SOKAĞI’NDA BÜYÜK İLGİ
RAMAZAN SOKAĞI’NDA BÜYÜK İLGİ

Başkan Çelik, Bakan Özhaseki ve Vali Kamçı ile Ramazan Sokağı’nı gezdi ve Sami Savni Özer’i izledi. Büyükşehir Belediyesi’nin Kurşunlu Otoparkı ve Mimarsinan Parkı’nda kurduğu Ramazan Sokağı yine önemli misafirleri ağırladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Vali Süleyman Kamçı’ya Ramazan Sokağı’nı gezdirdi. Bakan Özhaseki ve Başkan Çelik’e Ramazan Sokağı’nda […]

Başkan Çelik, Bakan Özhaseki ve Vali Kamçı ile Ramazan Sokağı’nı gezdi ve Sami Savni Özer’i izledi.
Büyükşehir Belediyesi’nin Kurşunlu Otoparkı ve Mimarsinan Parkı’nda kurduğu Ramazan Sokağı yine önemli misafirleri ağırladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Vali Süleyman Kamçı’ya Ramazan Sokağı’nı gezdirdi. Bakan Özhaseki ve Başkan Çelik’e Ramazan Sokağı’nda büyük ilgi gösterildi.
Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu Ramazan Sokağı her gün on binlerce insanı ağırlamaya devam ediyor. Bugüne kadarki en kalabalık günlerinden birisini yaşayan Ramazan Sokağı’nı Çevre ve Şehircilik Balkanı Mehmet Özhaseki de ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bakan Özhaseki ve Vali Süleyman Kamçı’ya Ramazan Sokağı’nı gezdirdi ve halkın katılımıyla ilgili bilgi verdi.
Bakan Özhaseki, Vali Kamçı ve Başkan Çelik, Ramazan Sokağı’ndaki esnafları gezdiler, vatandaşlarla selamlaştılar ve Ramazan Şerbeti başta olmak üzere esnafın sunduğu ikramlardan tattılar.
Bakan ve Başkan’a Ramazan Sokağı’nda büyük ilgi gösterildi. Çok sayıda vatandaşla fotoğraf çektiren Bakan Mehmet Özhaseki ve Başkan Mustafa Çelik, zaman zaman Ramazan Sokağı’nda ilerlemekte zorluk çektiler.
İLAHİLERE BAKAN VE BAŞKAN DA EŞLİK ETTİ
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ramazan Sokağı’nda teravih namazı sonrası başlayan Sami Savni Özer’in katıldığı programı da izlediler. İzleyiciler arasında Başkan Mustafa Çelik’in eşi İkbal Çelik de vardı.
Gecede Sami Savni Özer birbirinden güzel ilahiler seslendirdi. İlahilere Bakan Özhaseki, Vali Kamçı ve Başkan Çelik de eşlik etti.
Konser sonrası Sami Savni Özer’e teşekkür eden Başkan Mustafa Çelik, Ramazan Sokağı’na her gün güçlü sesleri davet ederek, Kayserililerin Ramazan akşamlarına renk katmaya devam ettiklerini söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ise Ramazan Sokağı’nın çok güzel noktalara taşındığını belirterek, Büyükşehir Belediyesi’ne hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz