AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

RAMAZANDA MİNİK DEFNE’DEN EN ANLAMI YARDIM
  • YÜKSELKALKAN
    • YÜKSEL KALKAN
    • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
    • 14 Haziran 2016 - 14:51:45

5 Yaşındaki Defne Sarı kız çocuğu kumbarasındaki biriktiği parasını beyaz naylon poşete koyarak Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneğine verdi.
Aslen Eskişehirli olan Simfer soğutucu iş yerinde çalışan Anne Sefa ve baba Fatih sarı aile Sarı ailesinin 5 yaşındaki kızı Defne Sarı‘yı bu yaşta hayırseverliğe bilinmekte.
Anne Sefa Sarı,” Biz Eskişehirliyiz bizim alile büyüklerimiz bizlere hayır hasenat yardım yapmayı öğreterek büyüttü. Biz kızımla daha önce geldik kızımı ilk kumbarada biriktiği pasını yardım etti. Ondan sonra kızıma yaptığı işin çok iyi bir iş olduğunu fakirlik nedir her zaman anlatırım. Eşim Fatih beyde bu konuda duyarlı bu kez yine para kumbarası doldu Ramazan ayının güzelliğini yaşamak için eşimle kızımla gelip “Fakir ve Muhtaçlara Yardım Deneği”ne Osman azgın beye verdik hayır yerine kızımın parası kısmet oldu bizde sevendik mutlu olduk, tabi yardım etmenin güzelliği bilseler kimse malın evde saklamaz getirir verir.”dedi
HELAL PARA HAYIRA GİDER Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği 2. Başkanı Burhan Karamustafaoğlu,”5 yaşındaki Defne isimli çocuğun kumbarasındaki biriktiği parasını bir yardım derneği olan “Fakir ve Muhtaçlara Yardım Deneği”ne eliyle getirip teslim etmesi bizleri onurlandırdı ve duygulandırdı. Sarı ailesi verme bilinci ile kızları Defne Sarı‘yı bu yaşta hayırseverliğe sevk ve alıştırması çok önemlidir. Aslen Eskişehirli olan Anne Sefa ve baba Fatih sarı ailesine çok teşekkür ederim. Böyle küçük yaşta çocukları hayır hasenat paylaşmayı öğretmek ve emsallere örnek olması lazım bu yavrunun Allah ömrünü uzun etsin gözlerin öpüyorum helal para hayıra gider.” dedi.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz