TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU
SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

Saadet Partisi’nin Kayseri Milletvekili adayları şu şekilde: 1-Mahmut Arıkan 2-Haşim Özçelik 3-Ahmet Ulusoy 4-Hatice Sümeyye Bozkurt 5-İsmail Çelebi 6-Baki Çoşkun 7- İbrahim Bıyıklıoğlu 8- Asiye Çakırlı 9- Özkan Yürek 10- Rabia Çağrıcı SAADET PARTİSİ TÜRKİYE’Yİ DEĞİŞTİRECEK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI AÇIKLADI Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş 24 haziran seçimlerine hazır olduklarına değindi. Kayseri’de değişimin öncüleri […]

Saadet Partisi’nin Kayseri Milletvekili adayları şu şekilde: 1-Mahmut Arıkan 2-Haşim Özçelik 3-Ahmet Ulusoy 4-Hatice Sümeyye Bozkurt 5-İsmail Çelebi 6-Baki Çoşkun 7- İbrahim Bıyıklıoğlu 8- Asiye Çakırlı 9- Özkan Yürek 10- Rabia Çağrıcı
SAADET PARTİSİ TÜRKİYE’Yİ DEĞİŞTİRECEK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI AÇIKLADI
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş 24 haziran seçimlerine hazır olduklarına değindi. Kayseri’de değişimin öncüleri olacak Milletvekili adaylarını açıkladı.
MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZ DEĞİŞİMİN ÖNCÜLERİ OLACAKLAR
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş “Türkiye 24 Haziran Pazar günü Baskın seçime sürüklendi. Bu seçimin erkene alınması gösteriyor ki Ak Parti iktidarı ve Cumhur ittifakı tedirgindir, paniklemiştir. Amaç diğer partilerin ve cumhurbaşkanı adaylarının seçime hazırlıksız yakalanmasıydı. Fakat daha önce ifade ettiğimiz gibi Saadet Partisi teşkilatları olarak seçime hazırız. Büyük bir titizlikle yürüttüğümüz imza çalışmalarıyla Genel Başkanımız Temel Karamollağlu’nu 100.000 i aşkın imza toplayarak Cumhurbaşkanlığına aday gösterdik. Yine aynı titizlikle yürüttüğümüz Milletvekili Aday listemizi bugün kamuoyuna sunuyoruz. Birbirinden kıymetli milletvekili adaylarımız Türkiye’de değişimin öncülerini olacaklar” dedi.
BARAJ SORUNUMUZ YOK
Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş “Yeni seçim yasasının getirdiği yenilikle 24 Haziran seçimine Millet İttifakı adı ile Cumhuriyet Halk Partisi , İyi Parti , Demokrat Parti ile yaptığımız Seçim İşbirliği sayesinde baraj sorununu ortadan kaldırdık. Saadet Partisi kendi logosu ve milletvekili listesiyle gireceği seçimde sandıktan en yüksek başarıyla çıkacaktır. Saadet Partisi Kayseri milletvekili adaylarımıza başarılar diliyorum. 24 Haziran seçimleri Kayserimiz ve Türkiyemiz için hayırlı sonuçlara vesile olacaktır. En hayırlı sonuçlardan biride Saadet Partimizin meclise girmesi olacaktır.” diyerek sözlerine son verdi.
Saadet Partisi Milletvekili Adayları :
1. Mahmut Arıkan / İnşaat Mühendisi / İş Adamı / Eski İl Başkanı
2. Haşim Özçelik / Harita Mühendisi / İş Adamı / Genel Merkez Yüksek Disip.Kur.
3. Ahmet Ulusoy / Sigorta Acentesi / İş Adamı / İlçe Yönetim Kurulu Üyesi
4. Hatice Sümeyye Bozkurt / Psikolog /
5. İsmail Çelebi / Eğitimci / Sarıoğlan Belediye Eski Başkanı
6. Baki Çoşkun / Avukat /
7. İbrahim Bıyıklıoğlu / Jeofizik Mühendisi /
8. Asiye Çakırlı / Esnaf /
9. Özkan Yürek / Avukat /
10. Rabia Çağrıcı / Üniversite Öğrenci / (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz