Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITTI

Bu haber 09 Şubat 2019 - 15:45 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITTI

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından aday tanıtım toplantısı düzenlendi.
Genel başkan Temel Karamollaoğlu’nun da katıldığı toplantıda konuşan SP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Arıkan, partilerinin yürüttüğü seçim kampanyasının ülke genelinde büyük ses getirdiğine değinerek, “Bizim bu seçim kampanyasında kullandığımız ‘Dürüst Sami’ maskotu, ‘Dürüst Olmak Gerekirse’ ve ‘Cepsiz Ceket’ sloganları, zaten her insanda olması gereken bir hasletin diğerleri ile olan farkı ortaya koymak için kampanya sloganı haline getirilmek zorunda kalınması ne kadar acı değil mi? Ben dürüstüm, ben çalmayacağım. Bir siyasi partinin bunları söylemek zorunda kalması ülkenin ve siyasetin nasıl bir bataklığa sürüklendiğini ruhumuza kazıyor ve acı duyuyoruz” dedi.

SP Kayseri adayları şu şekilde:  “Kayseri Büyükşehir Belediyesi: Mahmut Arıkan, Melikgazi Belediyesi: Sinan Aktaş, Kocasinan Belediyesi: Haşim Özçelik, Talas Belediyesi: Harun Toprak, Hacılar Belediyesi: Erdal Altun, Pınarbaşı Belediyesi: Vacit Kip, Develi Belediyesi: Abdullah Akkuş, İncesu Belediyesi: Orhan Kaya, Sarıoğlan Belediyesi: İbrahim Turgut, Tomarza Belediyesi: Ömer Yerli, Bünyan Belediyesi: Hakan Çelik, Özvatan Belediyesi: Vedat Ali Tur, Akkışla Belediyesi: Abdullah Çağrı Elgün, Yeşilhisar Belediyesi: Yavuz Mercan, Felahiye Belediyesi: Sinan Taşcı, Sarız Belediyesi: Muharrem Çelik.” (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA