Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

SAADET PARTİSİNDEN REKTÖRLERE ZİYARET

Bu haber 28 Kasım 2018 - 13:26 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
SAADET PARTİSİNDEN REKTÖRLERE ZİYARET

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Mustafa Çalış ve Kayseri Üniversitesi Rektörü Kurtuluş Karamustafa‘yı ziyaret etti. Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan Rektörlere Ziyarette Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın Davam kitabını hediye edildi.

Ziyaretleri değerlendiren Arıkan “Üniversitelerimiz özgür ve özgün eğitim yuvalarıdır. Bir ülkede yükseköğretim eğitim kalitesi yüksek olduğu zaman işinin ehli, liyakatli bir nesil yetişir. Tabi ki bu liyakatli kişilerinde doğru ve adil kullanılması önemlidir. Üniversitelerin ülke genelinde birçok alanda faydası olduğu gibi yerelde de önemli katkıları vardır. Erciyes ve Kayseri Üniversitelerimiz Kayserimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınması açısından çok önemli bir alana sahiptirler, bunda Rektörlerimiz başta olmak üzere tüm akademisyenlerimizin katkısı yok sayılamaz. Hepsine teşekkürü bir borç biliyoruz. ” Dedi.

Açıklamalarına Devam Eden Arıkan “Üniversitelerimizin, Osb işbirliği eğitimin uygulamaya geçmesi açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Üniversitelerin bu tarz iş birliği sağlamaları, öğrencilerin part-time çalışma imkanı bulmaları ve Kayserimizin gençlerin fikir ve azimleri ile daha fazla kalkınacağını düşünüyoruz ve bu işbirliklerini destekliyoruz.”dedi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA