Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

SANAL HAYATTA KAYBETTİĞİMİZ GERÇEKLER 

Bu haber 28 Aralık 2018 - 11:32 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
SANAL HAYATTA KAYBETTİĞİMİZ GERÇEKLER 

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını yürüten Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezleri Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve anneleriyle Erciyes Kayak Merkezinde buluştular.
Erciyes Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen programda Gençlik Merkezi çalışanları tarafından Sanal Hayatta Kaybettiğimiz Gerçekler isimli sunum yapıldı.
Yaklaşık 35 genç ve anneleri Sanal Hayatta Kaybettiğimiz Gerçekler isimli sunuma yoğun ilgi gösterdi.Sunumda, sosyal medya ve sanal dünyada kaybedilen değerler, izlenilen filmlerin ve dinlenilen müziklerin karakterimiz ve tercihleri üzerindeki etkileri, sosyal paylaşım sitelerinin yanlış kullanımı ve bu kullanımların insanlar üzerindeki olumsuz etkileri anlatıldı. Sunum sonrasında öğrenciler anneleriyle birlikte kayak ve kızakla karın keyfini doyasıya yaşadılar. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA