TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

ŞEHİT KOMANDOLAR DURAĞINA ANIT YAPILMASINI İSTİYOR
ŞEHİT KOMANDOLAR DURAĞINA ANIT YAPILMASINI İSTİYOR

İncialan Şehit Komandolar Durağı’na anıt yapılmasını istedi… Erciyesspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet İncialan, 17 Aralık 2016 tarihinde terör örgütü PKK tarafından düzenlenen ve 15 askerin şehit olduğu otobüs durağına anıt yapılmasını istedi. Talas yolu üzeri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi yakınlarında bulunan otobüs durağında 17 Aralık 2016 tarihinde terör örgütü PKK tarafından çarşı iznine çıkan askerleri […]

İncialan Şehit Komandolar Durağı’na anıt yapılmasını istedi…
Erciyesspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet İncialan, 17 Aralık 2016 tarihinde terör örgütü PKK tarafından düzenlenen ve 15 askerin şehit olduğu otobüs durağına anıt yapılmasını istedi.
Talas yolu üzeri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi yakınlarında bulunan otobüs durağında 17 Aralık 2016 tarihinde terör örgütü PKK tarafından çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan özel halk otobüsüne düzenlenen hain saldırıda 15 asker şehit olmuş 55 kişi de yaralanmıştı. Erciyesspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet İncialan, patlamanın meydana geldiği otobüs durağında basın açıklaması düzenledi. Saldırının Kayseri tarihinin en büyük terör saldırısı olduğunu dile getiren İncialan, olayın unutulmaması gerektiğini söyledi. Durağa bir anıt yapılmasını istediklerini ifade eden İncialan, “Bilindiği gibi, 17 Aralık 2016 tarihinde Büyükşehir Belediyemize ait halk otobüsünde meydana gelen patlama sonucunda bu durakta sonradan da dahil olmak üzere toplam 15 komandomuzu şehit olarak toprağa vermiştik. Geçen zaman içerisinde Büyükşehir meclisimiz ile beraber karar alıp bu durağı veya yakınına küçükte olsa böyle bir büfe şeklinde de olsa isimlerinin ölümsüzleştirilmesi adına bir anıt yapılması şeklinde dileğimiz olmuştu. Geçen zaman içerisinde zaman zaman biz de burada gündemde tutabilmek adına nöbet tuttuk veya onların anılarına hürmeten nöbet tutarak saygınlığımızı göstermek için bekledik. Kayseri’nin tarihinde son yıllarda meydana gelmiş en büyük terör olayı budur ve bizim de bunu unutmamız mümkün değildir. Hep birlikte mezarlarımıza, ölüm günlerimize, özel günlerimize sahip çıkmadığımız takdirde yok olur gideriz” ifadelerini kullandı.
İncialan durağa ‘Komandom sizi unutmadım’ yazısı da astı. (iha)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz