VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

ŞEKERSPOR İLK YARIYI BEKLENMEDİK HEZİMETLE KAPATTI

3. Lig 3. Grup temsilcimiz Kayseri Şekerspor ilk yarıyı beklenmedik bir hezimetle kapattı.

Sezon başı itibarı ile hedefini ilk 5 arasında yer almak olarak koyan yeşil beyazlılar sezon içinde sıkıntılı bir süreç yaşadılar. Teknik kadro değişikliğine giden, bazı oyuncuları kadro dışı bırakan ve daha sonra affeden Şekerspor deplasmanlarda olduğu gibi iç sahada da yaşadığı kayıplar nedeni ile ilk yarıyı 18. Sırada ve küme düşmenin en büyük adayı olarak noktaladı.

Kayseri Şekerspor’da kötü gidiş ilk yarının son maçında da sürdü.
Spor Toto Üçüncü Lig 3. Grupta ilk yarının son haftasında Kayseri’de oynanan maçta Bayburt Grup İl Özel İdarespor, Kayseri Şekerspor’u 4-1 mağlup etti. Bu skor ile birlikte Kayseri Şekerspor, ligin ilk yarısını 13 puan ile son sırada tamamlarken, Bayburt Grup İl Özel İdarespor ise puanını 21e çıkarttı.

Spor Toto Üçüncü Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimizde ikinci yarı öncesinde ciddi takviyeler konuşuluyor.

İKİNCİ DEVREDE LİGDE KALMA MÜCADELESİ VERECEKELRE

Spor Toto Üçüncü Lig 3. Grupta mücadele eden Kayseri Şekerspor, ikinci devrede kümede tutunabilmek için mücadele verecek.

İlk yarıda yaşanan büyük hayal kırıklığı akabinde 18. Sıraya demir atan yeşil beyazlılarda ciddi bir revizyon ve atak bekleniyor.

İlk yarının son maçında evinde kendisi gibi sıkıntılı bölgede bulunan ve rakibini yenerek nefes almak isteyen ancak Bayburt Grup İl Özel İdarespor takımına karşı farklı kaybeden temsilcimiz Kayseri Şekerspor, 4-1’lik mağlubiyet akabinde büyük bir şok daha yaşamıştı.

Şekerspor’da yeniden yapılanma sürece ve ikinci yarı ile ilgili yapılan hesaplar kapsamında yeşil beyazlılarda bir çok isimle yolların ayrılmasının planlandığı buna paralel olarak yönetimin kesinin ağzını açarak güçlü ve ligde ikinci yarıda kümede kalmayı başaran bir ekip oluşturulacağı konuşuluyor.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • 3. Lig 3. Grup temsilcimiz Kayseri Şekerspor ilk yarıyı beklenmedik bir hezimetle kapattı. Sezon başı itibarı ile hedefini ilk 5 arasında yer almak olarak koyan yeşil beyazlılar sezon içinde sıkıntılı bir süreç yaşadılar. Teknik kadro değişikliğine giden, bazı oyuncuları kadro dışı bırakan ve daha sonra affeden Şekerspor deplasmanlarda olduğu gibi iç sahada da yaşadığı kayıplar […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz