Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
HALİL SEVERCAN

SELAM OLSUN

Bu haber 16 Ağustos 2018 - 12:49 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.
SELAM OLSUN

Bizi bilenlere’de , bilmeyenlere’de ; Gönülden sevenlere de, yüzümüze gülenlere de selam olsun.

Şükürler olsun ki hiçbir zaman, hiç bir kimseye tepeden bakmadık,  topu, topuna bir nefeslik ömrü olan fanilerden olduğumuzu aklımızdan çıkarmadık. Yaratılanları, yaratandan  ötürü sevdik, kısmet olmuşsa gençliğe hizmet yolunda çalışmalarımız, bu esnada edindiğimiz dostlarımız, arkadaşlarımız , kardeşlerimiz oldu. Küçük de olsa hizmetlerimizin semeresini görmek bizi mutlu etti.  Tabi bu arada ufak tefek vefasızlıklarda bizi üzdü.  Genele baktığımızda mutluluğumuzun çok olması güzel şeyler yapmaya çalıştığımızın göstergesi oldu.  Gençliğe hizmet yolunda nöbeti daha verimli olacaklarını düşündüğümüz   arkadaşlarımıza devrettik. Bizde spor’da vefanın olmazsa olmaz olduğunu, bir taraftanda bağ bozumu mevsiminin başladığını ,  vefasızlıkların bu camiaya yakışmadığını  göstermek için vefa geceleri düzenledik.  Uzak yakın demeden gecelerimize iştirak eden spor adamlarına plaket ve onur belgeleri takdim ettik. Hastaları , sıkıntıya düşenleri ziyaret edip moral vermeye çalıştık.

Rabbim izin verirse bu görevlere devam etmek azim ve arzusundayız.

Hayatın akışı, insanların olaylara bakışı, vakitli vakitsiz kaybetmek talihsizliğine uğradığımız arkadaşlarımızın üzüntüleri bizleri daha duyarlı hale getirdi.

Kaybettiklerimize gösterilen vefa örneğini takdirle karşılarken, yaşayan değerlerimizinde yaşarken kıymetlerinin bilinmesini zaman , zaman önerdik.

Velhasılı kelam biz elimizden geleni yapmaya çalıştık. Şimdi de etkili ve de yetkili olanları kadirşinaslığa davet ediyoruz. Unutulmasın Sultan Süleymana kalmayan bu dünya kimseye kalmaz. Kalırsa arkada hoş bir seda kalır.

Kurban bayramınızı şimdiden tebrik eder, her gününüzün bayram tadında geçmesini temenni eder, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kalın sağlıcakla..

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA