Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

SEZEN’DEN ÖZDOĞAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Bu haber 12 Nisan 2019 - 12:00 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
SEZEN’DEN ÖZDOĞAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Belediye Başkanı olarak seçilen Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Sezen burada yaptığı açıklamada, “Bilal Başkan ile birlikte 2 yıla yakın bir süredir Hacılar için çalışıyoruz. Gerek yardımcılık döneminde gerekse vekâlet döneminde ilçemiz için güzel projelere imza attık. Bundan sonraki süreçte de halkımız için çalışmaya devam edeceğiz. Ben kendisine hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.
Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen’e ziyaretinden ve hayırlı olsun temennilerinden dolayı teşekkür eden Başkan Özdoğan ise, “Sayın Kaymakamımız ile uyumlu bir şekilde Hacılarımız için mesai harcıyoruz. Biz yerel yönetimler olarak tüm kurum ve kuruluşlarımızla birlikte el birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. Bizim tek amacımız var oda halkımızın huzuru, mutluluğu ve müreffeh bir ilçede yaşamalarıdır. Ben nazik ziyareti ve başarı temennisi için Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA