MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

ŞİMDİ İYİ DÜŞÜNMENİN ZAMANI
  • MEVLÜT MÜRSELUZUN
    • MEVLÜT MÜRSEL UZUN
    • hakimiyet@kayserihakimiyet200.com
    • 21 Haziran 2018 - 10:47:45

 

24 Haziran seçimine şunun şurasında birkaç gün kaldı. Seçmene hatırlatmak gerekirse başını iki elinin arasına alıp, hem kendi geleceğini, hem de ülkenin geleceğini düşünerek oyunu kullanmasını tavsiye ediyorum. Bu seçimde siyasi partiler iki cephe oluşturdu; biri Cumhuriyet İttifakı, diğer de Millet İttifakı. Cumhuriyet ittifakını MHP,BBP ile 16 yıldır Türkiye’yi bir uçtan, bir uca büyük hizmetlerle mamur hale getirmiş olan AK Parti teşkil ediyor. Millet ittifakını ise CHP, İP, SP ve örtülü olarakta HDP oluşturuyor.

AK Parti seçim meydanlarında yaptığı ve yapacağı hizmet projelerinden söz ederken millet ittifakını oluşturan partilerin yaptıkları her hangi bir eserleri olmadığı için sadece AK Parti’nin yaptıklarını yıkmak, satmak ve durdurmaktan söz ediyorlar. Mesela Sarayı ve TRT’yi satmak, 3.Hava Limanını, Hızlı Treni ve Kanal İstanbul  projelerini durdurmak vaadleri arasındadır. CHP adayı Muharrem İnce ile İyi Parti adayı Meral Akşener seçildikleri takdirde ilk işlerinin OHAL’li kaldırmak olduğunu söyleyerek terör örgütlerini rahatlakmış bulunuyorlar.  

    Seçim dolayısıyla siz bakmayın Erdoğan’a karşı kin kusan art niyetli konuşmacılara ve köşe yazarlarına. Erdoğan her konuşmasında yaptığı hizmetlerden ve yapacağı projelerden söz ediyor. Ya muhalefetin adayları ne yapıyor hayatları boyunca geride bıraktıkları bir tek eserleri olmadığı için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı yalan yanlış iftiralarda bulunuyorlar.  

  24 Haziran seçimine gidilirken CHP, İP ve SP’nin oluşturduğu millet ittifakı millete hizmet için değil de sırf cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görevden indirmek için bir araya geldiklerini görüyoruz. Bu üç benzemez partinin bir araya gelmesini kendi seçmenleri değil de, Türkiye’nin gelişmesini ve ileri gitmesini istemeyen iç ve dış mihraklar istemiştir.  Dikkat edilirse bu üç partiye mensup adaylardan Muharrem İnce, Meral Akşener ve Temel karamollaoğlu söz birliği etmişçesine terörist başı Abdullah Öcalan’ın heykelini  dikeceğinin vaadinde bulunan HDP’nin şu an cezaevinde yatmakta olan eş başkanı Selahattin Demirtaş’ın serbest bırakılmasını istiyorlar. CHP adayı Muharrem İnce daha da ileri giderek cumhurbaşkanlığını kazandığı takdirde yardımcılığına Selahattin Demirtaş’ı getireceğinin sözünü veriyor.

   Kandil’de ki terör yuvalarının temizlenmesine de karşı çıkan bu üçlü ittifakın mecliste çoğunluğu sağladığı takdirde ülkenin başına neler gelecekleri varın sizler düşünün.

  Millet ittifakı adayları PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin meclise girmesini ve Selahattin Demirtaş’ın cumhurbaşkanı yardımcısı olmasını tehlike olarak görmediklerini ifade ediyorlar. Bu üç benzemezler çeşitli kesimlerin oyunu alabilmek için ayrı ayrı görüşün partileri olduklarını söyleseler de aslında bunların oynadıkları oyunun senaryosunu başka ellerin yazdığını işaret etmektedir.  

   Ülkemiz siyasi tarihinde gelmiş geçmiş partileri incelediğimizde  hiçbirisi bugünkü millet ittifakını oluşturan partilerin yaptığı yanlışlıkları yapmadıklarını görürüz. Bunların en önemli yanlışlıkları  birbirlerine milletvekilini kiraya vermek,  terör örgütlerinden hiç söz etmemek, AK Parti iktidarının   hizmet eserlerini satmak, yıkmak, yada durdurmak olduğunu söyleyebiliriz.

  Seçime şunun şurasında birkaç gün kaldı iç ve dış güçler tarafından ülkemize karşı kurulmak istenen tuzağı bozmak görevi sandıkta oy kullanacak olan seçmene düşmektedir…

     

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz