Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

SİNDELHÖYÜK VE ZİLE MAHALLELERİNE DOĞALGAZ MÜJDESİ 

Bu haber 27 Eylül 2018 - 11:29 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
SİNDELHÖYÜK VE ZİLE MAHALLELERİNE DOĞALGAZ MÜJDESİ 

Kayserigaz Proje Müdürü Murat Akdağ ve beraberindeki heyet, Develi Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Temur, Abdullah İslamoğlu ve birim müdürleriyle Develi Belediyesi meclis salonundaki yaptıkları toplantı sonrası Sindelhöyük ve Zile Mahallelerine 2019 yılı içerisinde doğalgaz verileceği müjdesini verdi.
Develi’nin merkez mahallelerinin tamamının doğalgaz kullanmaya başladığını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Bir zamanlar Develi için hayal olan doğalgaz kullanımı şimdi kırsal mahallelerimize kadar ulaşabilecek konuma gelmiştir. Son yıllarda Develinin en önemli kazanımı olan doğalgaz 2019 yılı içerisinde Sindelhöyük ve Zile Mahallelerimize de ulaşacaktır. Bu hizmetlerin Develimize ulaşmasında devlet büyüklerimiz başta olmak üzere Kayserigaz yönetimine bir kez daha teşekkür ederim. Şimdiden Sindelhöyük ve Zile Mahallemize hayırlı olmasını dilerim. Diğer kırsal mahallelerimiz için de istişarelerimiz devam edecektir” açıklamalarında bulundu.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER