Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

SİVASLI DERNEKLER PLATFORMUNDAN KARAOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Bu haber 30 Aralık 2018 - 15:53 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
SİVASLI DERNEKLER PLATFORMUNDAN KARAOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Kayseri Sivaslı Dernekler Platformu Başkanı  Mehmet Birel  ve beraberindekiler, CHP Melikgazi İlçe teşkilatını ziyaret ederek,  Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette konuşan Karaoğlu,  “STK’ların yüzü halka ve toplumsal sorunlara dönük olmalı.  STK’lar asıl görevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmelidirler.  Sorgulamalı ve her şeyi olduğu gibi kabul edip, şirin görünme yarışına ve telaşına girmemelidirler, gereken her durumda eleştiri ve önerilerini sunmalılar” dedi. Karaoğlu, kimseyi ötekileştirmeden herkese ve her yere eşit hizmet sunmanın mücadelesini yapacaklarını söyledi.

Kayseri Sivaslı Dernekler Platformu Başkanı  Mehmet Birel ve beraberindeki yöneticiler, CHP Melikgazi İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette CHP İlçe Başkanı Yakup Yılboğa ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu ve partililerle  görüşen platform yönetimi, Karaoğlu’na başarı dileklerini iletip, adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kayseri Sivaslı Dernekler Platformu Başkanı  Mehmet Birel, STK olarak hiçbir partinin arka bahçesi olmadıklarını ve her partiye eşit mesafede olduklarını belirterek, “Biz STK’ların kurumsal olmasından yanayız. Bu çerçevede de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğru olanında her zaman yanındayız. Sayın Sema Karaoğlu’nun adaylığının hayırlı olmasını diliyoruz ve seçim sürecinde başarılar diliyoruz” dedi.

CHP Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa da platform  yöneticilerine teşekkür ederek, başarı dileklerini iletti.

CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu da nazik ziyaretlerinden dolayı Birel ve ekibine teşekkür  etti. Kendisinin de uzun yıllardır sivil toplum kuruluşlarında görev aldığını ve yöneticilik yaptığını belirten Karaoğlu, “Sivil toplum kuruluşları önemli bir yapı. Ne yazık ki ülkemizde bu konuda bazı sıkıntılar yaşanıyor. STK’lar asıl görevlerini yerine getirmiyor, ya da getiremiyor. Oysa sorunların ortaya konmasında ve çözüm bulunmasında önemli görevleri var. STK’ların yüzü halka ve toplumsal sorunlara dönük olmalı.  STK’lar asıl görevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmelidirler.  Sorgulamalı ve her şeyi olduğu gibi kabul edip, şirin görünme yarışına ve telaşına girmemelidirler.  Biz bu çerçevede sivil toplum kuruluşlarına önem ve değer veriyoruz. Onlardan gelecek her türlü öneriyi dikkate alıyoruz. Hiçbir zaman ‘ben yaptım oldu’ anlayışı içerisinde olmayacağız. Fikirleri, tartışmayı, yapıcı eleştirileri dikkate alacağız. Çünkü buna ihtiyacımız var. Toplumdaki gerginliği de böyle aşabiliriz. İnsanlar birbirlerini dinleyecek, görüşecek ve ortak paydada buluşacak. Bu cennet vatanda birlikte, kardeşçe yaşamak için birbirimizi dinlemeli ve anlamalıyız. Biz bu çerçevede çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Barış, huzur ve kardeşlik paydasında projelerimizi halka anlatacağız. Kimseyi ötekileştirmeden herkese ve her yere eşit hizmet sunmanın mücadelesini yapacağız.”  diye konuştu. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER