Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

STK’LARDAN ERÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

Bu haber 15 Eylül 2018 - 11:41 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
STK’LARDAN ERÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı, Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Sözcüsü Ahmet Taş ve beraberindeki Gönüllü Kültür Kuruluşları Temsilcileri ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Sözcüsü Ahmet Taş ve beraberindeki temsilciler, Rektör Prof. Dr. Çalış’a yeni görevinde başarılar dilerken; Erciyes Üniversitesi’nin gerek akademik, gerekse bilimsel alanda çalışmaları ve başarılarını övgüyle takip ettiklerini ve yeni dönemde de üniversitenin başarılarının artacağından emin olduklarını söyledi.

ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ise, Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Sözcüsü Ahmet Taş ve Gönüllü Kültür Kurulu temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve Kayseri’de gönüllü kültür kuruluşlarından üniversiteye verdikleri desteği artırarak sürdürmelerini beklediğini belirtti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA